FILOZOFU REZIDENCE
Rīga, Āgenskalns
2 - 5 telpas
37 - 164 m2
100 462 EUR - 969 052 EUR
Galerija

Par projektu

FILOZOFU REZIDENCE

Filozofu Rezidences projekts atrodas labiekārtotā 4200 kvadrātmetru plašā teritorijā. Projektā ir divas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas ar 21 un 20 stāviem, kuras savienotas ar pazemes stāvvietu 122 automobiļiem. Projektā ir 114 dzīvokļi ar vienu līdz četrām guļamistabām, dzīvokļu platība: no 37 m2 līdz 164 m2, ar dzīvokļu apvienošanas iespēju pat vēlākajos būvniecības posmos. Katrā dzīvoklī iekļauta 5,5-100 kvadrātmetru terase ar platumu ne mazāk kā 1,5 metri. Dzīvokļos ir lieli gaiši logi un logi līdz grīdai ar lielisku skatu. Griestu augstums 2,91 m līdz 10 stāvam, augstāk – 3,11 m, penthausa dzīvokļos – 3,20-6,75 m. Iedzīvotājiem būs pieejams arī virszemes stāvlaukums ar vietu 120 automašīnām.
   
Visi Filozofu Rezidences tehniskie un projektēšanas parametri ir augstāki nekā paredzēts Eiropas Savienības Būvniecības noteikumos. Filozofu Rezidence atbilst "Premium" klases projektu drošības un komforta prasībām. 
Filozofu Rezidences projekta attīstītājs ir pazīstamais "Premium" klases projektu attīstītājs "R.EVOLUTION CITY". Ēku projekta autori ir SIA "Arhis arhitekti" arhitekta Andra Kronberga vadībā. Būvdarbus veic SIA "VELVE". Projekta kopējās investīcijas sasniegs 20 miljonus eiro.
 
Projekta arhitektūras unikālā iezīme ir pirmā dzīvojamā stāva novietojums, kas ir veidots 14 metru augstumā virs zemes. Tikai balsta kolonnas un plašā 12 metrus augstā ieejas zāle atrodas zemes līmenī. Šāds risinājums ļauj efektīvu atpūtas zonas palielināšanu. Zemes līmenī zem jumta, kas paredzēts kā ēkas otrais stāvs, atrodas tenisa korts, basketbola un volejbola laukumi. Projekta teritorijā, kas tiek veidota kā iedzīvotāju atpūtas zona, būs mākslīgais dīķis, terases ar pingponga un novusa galdiem, atpūtas zona ar diviem bērnu rotaļu laukumiem un vieta meditatīvai atpūtai ar skatu uz Filozofu aleju un Daugavas krastiem. Kopējās hallēs ar griestu augstumu 13,5 m atradīsies milzīga bibliotēka, konsjerža postenis un vieta viesu sagaidīšanai.
 
Iedzīvotāju drošībai paredzēta diennakts apsardze, videonovērošanas kameras, domofoni, dzīvokļiem pievienotas signalizācijas sistēmas ar apsardzes firmas pulti, mikročipu ieejas kartes un automātiskie vārti ar pults vadību. Slēgta pazemes autostāvvieta, aprīkota ar dabīgo ventilāciju un sprinkleru ugunsdzēsības sistēmu. Ēkās iebūvēti "Kone" skaņu izolējoši, ātri dizaina lifti ar panorāmas skatu uz pilsētu.
 
Īpaša uzmanība tiek pievērsta ēku elektrotehniskajam un termiskās lietderības stāvoklim. Divkameru stikla pakešu logi ar siltumvadītspēju 0,5, trīsslāņu sienas paneļi, vismodernākās apkures un ventilācijas sistēmas. Trīspakāpju ūdens filtrēšanas sistēma struktūrē ūdeni, līdz tas ir gatavs ūdens procedūrām un ēdiena gatavošanai.
 
Ēkas arhitektūra saglabā kompleksa galveno ideju – vizuāli tā atgādina grāmatu kaudzi, kurā katrs stāvs ir jauna grāmata, jauns saturs ar savu filozofisko pieeju dzīvei. Ēku fasādes apdare būs veidota no keramiska materiāla, kam piemīt paštīrīšanās īpašības. Ēkas ir unikālas, jo plānotas tā, lai no pilnīgi visiem dzīvokļiem būtu skats uz Rīgas centru un Vecrīgu.
 
PENTHAUSI
Griestu augstums dzīvojamā istabā ir 7 metri, panorāmas skata logi no grīdas līdz griestiem ar pastāvīgi mainīgo pilsētas ainavu. Dzīvojamā istaba, kabinets, virtuve, kas atdalīta no viesu uzņemšanas zonas un plaša viesistaba. Otrajā, "guļamistabu" līmenī katrā dzīvoklī ir sava "Master bedroom". Trešajā līmenī, ap 60 kvadrātmetrus plašajā terasē, iespējams ierīkot baseinu zem klajas debess, solāriju vai grila zonu – viss ieskauts trīsmetrīgās stikla sienās, kas sargā no vēja un padara jebkurus laika apstākļus patīkamus.
 
ATRAŠANĀS VIETA UN VIETAS VĒSTURE
Filozofu Rezidences atrašanās vietas vēsture ir piesātināta ar filozofijas garu. Uz šīs zemes dzīvoja cilvēki, kuru dzīves mērķis bija kalpot planētas filozofiskajam konceptam. Vācu filozofi Hāmanis un Herders iesaistījās Gētes līdzdomātāju grupā "Vētra un dziņas". Grupas galvenais mērķis bija samazināt pārmērīgās reliģijas un dogmu ieteikmi, veidot jaunu domātāju un radītāju paaudzi. Lai laikabiedri atcerētos šo stāstu un neaizmirstu cilvēkus, kuri dzīvoja un darbojās Latvijā, projekta autori nodēvēja torņus viņu vārdos – HERDERS UN HĀMANIS, un pašu projektu par – FILOZOFU REZIDENCI.
Filozofu Rezidence atrodas Rīgā, Daugavas kreisajā krastā, Raņķa Dambī 34. Projekta atrašanās vieta ir patiesi unikāla: tikai 20 minūšu gājiens līdz Vecrīgai, 15 minūšu brauciens līdz lidostai un 20 minūtes līdz Baltijas krasta lielākajai kūrortpilsētai – Jūrmalai. Rīgas ilgtermiņa attīstības plāni kreisā krasta apkaimē ir atvēruši neskaitāmas iespējas biznesam un atpūtai. Visa nepieciešamā infrastruktūra atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā.

Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!