Starlex


40 m2

2 telpas

12 / 21 stāvs

jaunais projekts
162 843 EUR
Raņķa dambis 34, Āgenskalns, Rīga
Adrians Briedis
+371 26849098
adrians@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Philosophers Residence ir uzbūvēta vietā, kur savulaik dzīvoja izcili cilvēku prāti – vācu filozofi Hāmanis un Herders, kuri aizsāka kustību ar galveno uzdevumu – izveidot jaunu domātāju un radītāju paaudzi. Philosophers Residence filozofija cieši atbalsojas Johana Georga Hāmaņa sacītajā: prāts nav iedomājams bez valodas: valoda ir vienīgais dvēseles un sirds izteiksmes līdzeklis.

Projekta augstās prasības un kvalitātes izpildes īstenošanā tika pieaicināts viens no vadošākajiem Latvijas arhitektiem – Andris Kronbergs, kurš ar savu uzdevumu tika galā nevainojami. Būvniecībā īpaša uzmanība vērsta ēkas dizainam un energoefektivitātei. Rezidences atgādina viena uz otras saliktas grāmatas, kurā katrs stāvs ir jauna grāmata, jauns saturs ar savu filozofisko pieeju dzīvei.

Pārkāpjot slieksnim, caur koridori nokļūsi plašajā viesistaba, kas apvienota ar virtuves zonu, bet no tās logi paver burvīgu skatu uz Daugavu un Ķīpsalu. Koka iekšdurvis un ozolkoka parketa grīdas. Vannas istabā apsildāmās grīdas. Griestu augstums - 2, 90m.

Par Tavu drošību rūpēsies konsjeržs un video novērošanas sistēmas. Pirmajos stāvos ir ierīkota lieliska atpūtas telpa 12 metru augstumā ar bibliotēku, galda tenisa un novusa galdiem. Teritorijā ir basketbola un bērnu rotaļu laukumi. Projektā skan patīkama mūzika un sajutīsi neatkārtojamu aromātu, kas ir radīts speciāli Philosophers Residence, un to pamatā ir dabīgās ēteriskās eļļas, padarot dzīvi šajā projektā īpaši patīkamu un komfortablu.

Pāris minūšu brauciena attālumā Rīgas centrs, lielveikals Olimpia vai tirdzniecības centrs Spice. 15 minūtes līdz Lidostai Rīga. Papildus vari iegādāties atsevišķu noliktavas telpu vai pazemes stāvvietu.

Mēs labprāt Tevi uzaicinām ciemos uz dzīvokļa apskati – zvani jau tūlīt.

  • Centrālā apkure
  • Apsargs un kameras
  • Signalizācija
  • Slēdzama kāpņu telpaPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu

Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.