Zunda Towers
Rīga, Centrs
1 - 10 telpas
36 - 600 m2
1 011 EUR - 2 983 EUR
Galerija

Par projektu

Izīrē apartamentus ar panorāmas skatu

Zundas Torņi daudzfunkcionāls komplekss, kas ietver 336 dzīvojamos apartamentus, A klases biroju telpas 10 000 m2, stāvvietas 700 vieglām automašīnām, Fitnesa un SPA zona vairāk nekā 4000 m2.

Zunda Towers projekta dizainu izstrādāja viens no Latvijā vadošajiem arhitektūras birojiem “F.L. Tadao&Luksevics” (NRJA). Torņu fasādes izstrādājis pasaules slavenais arhitekts Helmut Jahn. Interjera dizainu un visas pieguļošās teritorijas dizainu izstrādā slavenais Latvijas arhitekts Andis Sīlis.

Kvalitāte:

Ēkas fasāde nodrošina augstu skaņas izolāciju un aizsardzību pret ultravioleto starojumu. Z-Towers fasāžu unikalitāte slēpjas faktā, ka tā sastāv no stikla paketēm, kuras pildītas ar argonu un uzstādītas viena aiz otras.

Somu uzņēmuma KONE ātrgaitas lifti ir ideāli piemēroti augstceltnēm – tie garantē izcilu jaudu un darbspēju.

Z-Towers izmantotā fasāžu uzstādīšanas tehnoloģija sniedz debesskrāpjiem neraksturīgu iespēju – vēdināt apartamentus jebkurā torņa stāva. 

Katrā apartamentā ir uzstādīta mūsdienīga ventilācijas sistēma.

Teritorijas apzaļumošana veikta atbilstoši Latvijas dārzniecības labākajām tradīcijām, izmantojot Latvijas Universitātes Botāniskā dārza speciālistu ilggadēju pieredzi.

Drošība:

Kompleksa piekļuves un pārvietošanās kontrole pa kompleksa dzīvojamo daļu tiks nodrošināta ar speciālām viedkartēm.Drošību kompleksā Z-Towers nodrošinās mūsdienīgas un augstvērtīgas video novērošanas kameras, kas tiks uzstādītas visā kompleksa teritorijā, tostarp liftos. Apartamentos ir uzbūvēti seifi, vēr'tigu lietu glabāšanai. Profesionāli Konsjerža servisa darbinieki uzmanīgi sekos līdz signalizācijas sensoriem un nodrošinās piekļuvi apartamentiem saskaņā ar stingru iekšējo instrukciju.

Infrastruktūra:

Kompleksa teritorijā būs kafejnīca, restorāni, spēļu laukumi, tenisa korts, virszemes viesu autostāvvieta un pazemes autostāvvieta. Kompleksā – bērnudārzs, Fitnesa zona ar SPA un 25-metru baseinu, privāts Konsjerža serviss.Uz kartesPieteikt apskati

Adrians Briedis
+371 26849098
adrians@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!