Starlex


105.4 m2

3 telpas

19 / 30 stāvs

jaunais projekts
1 239 595 EUR
Raņķa dambis 30, Āgenskalns, Rīga
Adrians Briedis
+371 26849098
adrians@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Zundas Torņi daudzfunkcionāls komplekss, kas ietver 336 dzīvojamos apartamentus, A klases biroju telpas 10 000 m2, stāvvietas 700 vieglām automašīnām, Fitnesa un SPA zona vairāk nekā 4000 m2.

Zunda Towers projekta dizainu izstrādāja viens no Latvijā vadošajiem arhitektūras birojiem “F.L. Tadao&Luksevics” (NRJA). Torņu fasādes izstrādājis pasaules slavenais arhitekts Helmut Jahn. Interjera dizainu un visas pieguļošās teritorijas dizainu izstrādā slavenais Latvijas arhitekts Andis Sīlis.

Kvalitāte:

Ēkas fasāde nodrošina augstu skaņas izolāciju un aizsardzību pret ultravioleto starojumu. Zunda Towers fasāžu unikalitāte slēpjas faktā, ka tā sastāv no stikla paketēm, kuras pildītas ar argonu un uzstādītas viena aiz otras.

Somu uzņēmuma KONE ātrgaitas lifti ir ideāli piemēroti augstceltnēm – tie garantē izcilu jaudu un darbspēju.

Zunda Towers izmantotā fasāžu uzstādīšanas tehnoloģija sniedz debesskrāpjiem neraksturīgu iespēju – vēdināt apartamentus jebkurā torņa stāva.

Katrā apartamentā ir uzstādīta mūsdienīga ventilācijas sistēma.

Teritorijas apzaļumošana veikta atbilstoši Latvijas dārzniecības labākajām tradīcijām, izmantojot Latvijas Universitātes Botāniskā dārza speciālistu ilggadēju pieredzi.

Drošība:

Kompleksa piekļuves un pārvietošanās kontrole pa kompleksa dzīvojamo daļu tiks nodrošināta ar speciālām viedkartēm.Drošību kompleksā Zunda Towers nodrošinās mūsdienīgas un augstvērtīgas video novērošanas kameras, kas tiks uzstādītas visā kompleksa teritorijā, tostarp liftos. Apartamentos ir uzbūvēti seifi, vēr'tigu lietu glabāšanai. Profesionāli Konsjerža servisa darbinieki uzmanīgi sekos līdz signalizācijas sensoriem un nodrošinās piekļuvi apartamentiem saskaņā ar stingru iekšējo instrukciju.

Infrastruktūra:

Kompleksa teritorijā būs kafejnīca, restorāni, spēļu laukumi, tenisa korts, virszemes viesu autostāvvieta un pazemes autostāvvieta. Kompleksā – bērnudārzs, Fitnesa zona ar SPA un 25-metru baseinu, privāts Konsjerža serviss.

  • Centrālā apkure
  • Apsargs un kameras
  • Internets
  • Kondicionieris
  • Signalizācija
  • Mēbelēts
  • Slēdzama kāpņu telpaPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu

Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.