Villa Milia
Jūrmala, Dzintari
2 - 5 telpas
72 - 625 m2
433 000 EUR - 3 190 000 EUR
Galerija

Par projektu

Pilnība detaļās!

Villa Milia - veltījums 30.–40. gadu latviešu preses karalienei Emīlijai Benjamiņai.  Ideāls, unikāls un perfekts dzīvokļu projekts Jūrmalā, Dzintaru prospektā!

Pastaiga no Villa Milia līdz jūrai (tikai 100 metru) no sava dzīvokļa sliekšņa cauri smaržu pilnam un dziļam priežu mežam pārvēršas īstenā ārstnieciskā procesā… 

Ēkai ir tikai trīs stāvi, tādēļ pirmajos divos stāvos griestu augstums ir 3,50 metri, bet trešajā – 3,80 m. Projektā paredzēti 15 dzīvokļi, lai gan potenciālie īpašnieki var izmantot iespējas apvienot dzīvokļus un veikt vajadzīgo pārbūvi. Visos dzīvokļos ir terases. Īpašā pirmā stāva dzīvokļu iespēja – rīkoties ar piegulošo teritoriju no 50 līdz 150 m2 platībā.

Visiem dzīvokļiem projektā ir vai nu zemes gabali, vai balkoni, vai terases. Līdz ar to, baudīt Jūrmalas skaistumu ir iespējams neatstājot Villas teritoriju. Jau no otrā stāva dzīvokļa logiem pavērsies vērtīgs skats uz jūru.  Un protams, visiem Villas apartamentu īpašniekiem būs iespēja pienācīgi izvērtēt ērtu stāvvietu, kurā ir paredzētas 2 vietas katram dzīvoklim.

Iegādājoties dzīvokli Villa Milia, jūs pievienojaties “LEGEND.” klubam un iegūstat iespēju izmantot visas kvartāla infrastruktūras iespējas un privilēģijas. Relaksējieties un atgūstiet iekšējo līdzsvaru SPA kompleksā ar lielu peldbaseinu, tvaika pirti, saunu, džakuzi, atpūtas un masāžas telpām. Uzlādējieties ar dzīvības enerģiju sporta zālē, kas aprīkota ar kardiotrenažieriem, vai jogas nodarbību zālē. Atpūtieties “LEGEND.Beach” – elegantā un ērtā pludmalē Jūrmalā. Baudiet restorāna Memories izsmalcināto ēdienu un izmeklēto interjeru.


Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!