Starlex Villa Milia

Villa Milia


150.6 m2

4 telpas

1 / 3 stāvs

jaunais projekts
0 EUR
Dzintaru prospekts 21, Dzintari, Jūrmala
Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Plašs četru istabu dzīvoklis ar viesistabu, kas apvienota ar ēdamzonu un virtuvi, trijām guļamistabām un trijiem sanmezgliem, un garderobes istabu.  Dzīvoklim ir plaša 82.8 kvm liela terase dienvidaustrumu pusē.

Villa Milia - veltījums 30.–40. gadu latviešu preses karalienei Emīlijai Benjamiņai.  Ideāls, unikāls un perfekts dzīvokļu projekts Jūrmalā, Dzinataru prospektā!  

Pastaiga no Villa Milia līdz jūrai (tikai 100 metru) no sava dzīvokļa sliekšņa cauri smaržu pilnam un dziļam priežu mežam pārvēršas īstenā ārstnieciskā procesā…   

Ēkai ir tikai trīs stāvi, tādēļ pirmajos divos stāvos griestu augstums ir 3,50 metri, bet trešajā – 3,80 m. Projektā paredzēti 15 dzīvokļi, lai gan potenciālie īpašnieki var izmantot iespējas apvienot dzīvokļus un veikt vajadzīgo pārbūvi. Visos dzīvokļos ir terases. Īpašā pirmā stāva dzīvokļu iespēja – rīkoties ar piegulošo teritoriju no 50 līdz 150 m2 platībā.  

Visiem dzīvokļiem projektā ir vai nu zemes gabali, vai balkoni, vai terases. Līdz ar to, baudīt Jūrmalas skaistumu ir iespējams neatstājot Villas teritoriju. Jau no otrā stāva dzīvokļa logiem pavērsies vērtīgs skats uz jūru.  Un protams, visiem Villas apartamentu īpašniekiem būs iespēja pienācīgi izvērtēt ērtu stāvvietu, kurā ir paredzētas 2 vietas katram dzīvoklim.  

Iegādājoties dzīvokli Villa Milia, jūs pievienojaties “LEGEND.” klubam un iegūstat iespēju izmantot visas kvartāla infrastruktūras iespējas un privilēģijas. Relaksējieties un atgūstiet iekšējo līdzsvaru SPA kompleksā ar lielu peldbaseinu, tvaika pirti, saunu, džakuzi, atpūtas un masāžas telpām. Uzlādējieties ar dzīvības enerģiju sporta zālē, kas aprīkota ar kardiotrenažieriem, vai jogas nodarbību zālē. Atpūtieties “LEGEND.Beach” – elegantā un ērtā pludmalē Jūrmalā. Baudiet restorāna Memories izsmalcināto ēdienu un izmeklēto interjeru. 

Jūra un privātā pludmale - 100m, Dzintaru koncertzāle - 700m, lidosta Rīga - 16 km, Rīgas centrs - 20 km.Plānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu