Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - “Soulful Village”

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - “Soulful Village”.

Mārupe ir viena populārākajām Pierīgas vietām, kurā strauji attīstās dzīvojamo un darījumu teritoriju apbūve, tomēr tajā pašā laikā tiek saglabātas zaļās un plašās ainavas. Mārupes šarms, ko vēlas baudīt daudzi, ir iespēja dzīvot ar sajūtu, ka esi pie dabas, līdztekus baudot pilnībā nodrošinātu komfortu un Rīgas kā metropoles tuvumu.

Tikai vienu kilometru no Rīgas pilsētas robežas, iebraucot Mārupes novada centrā, labajā pusē, Pededzes ielas pašā sākumā atradīsies jaunais ciemats “Soulful Village”. Kopumā ciematā jauna dzīvesvieta tiks piedāvāta piecpadsmit ģimenēm, kuras varēs apdzīvot divstāvu townhouse tipa pilsētas mājas.

Projektā paredzētas 4-istabu mājas ar trim plašām guļamistabām, 150 m² plašu piemājas zemi, izbūvētu terasi un vienu autostāvvietu mājas priekšpusē. Kā arī 6-istabu mājas, ar 5 guļamistabām, izbūvētu terasi, 300 m² plašu piemājas zemi un divām autostāvvietām mājas priekšpusē. Papildus paredzētas autostāvvietas viesiem.

Projekta pārstāve Starlex Real Estate nekustamā īpašuma aģente Ilze Zīlniece norāda, ka šobrīd ir uzbūvēta pirmā kārta ar divām 6-istabu un trijām 4-istabu townhouse mājām un tiek pabeigta šo māju fasāde, labiekārtota teritorija, uzlikts žogs un uzsākti māju iekšdarbi. Mājas plānots nodot ekspluatācijā 2021.gada sākumā, kad ēkās varēs uzņemt pirmos iedzīvotājus.

Mājas iekšdarbiem attīstītāji piedāvās trīs dažādus interjera apdares veidus: SKANDINĀVU interjera dizains, kam raksturīgas balinātas koka grīdas, dabīgi materiāli, funkcionalitāte un vienkāršība, no Francijas nākušais eklektiskais dizaina stils - elegantais ART DECO un no Japānas aizgūtais interjera dizaina veids MINIMĀLISMS.

31.oktobrī no plkst. 11.00 - 17.00 projektā tiks rīkota atvērto durvju dienu. Visi interesanti laipni aicināti iepazīties ar māju priekšrocībām. 

Mājas iegādei tiks piedāvāts gan bankas kredīts, gan īpašs piedāvājums - īre ar izpirkumu!

Par Mārupes pievilcīgumu liecina straujais iedzīvotāju skaita pieaugums, it īpaši vecuma grupā no 25 līdz 49 gadiem, kas veido 44 % no novada iedzīvotājiem. Jau ilgstoši pašvaldības galvenā prioritāte ir bērni, jaunieši un izglītības joma, ko īpaši novērtē jaunās ģimenes Mārupē, jo novads savus iedzīvotājus atbalsta arī ar dažādām nodokļu atlaidēm un līdzfinansējumiem, papildina Starlex vadītājs Egīls Smilktiņš.

Marupē ir 7 pašvaldības izglītības iestādes - četras skolas un trīs bērnudārzi - un ir pat savi speciāli skolēnu autobusi. Mārupē ir pieejami dažādi sporta centri kā Mārupes sporta centrs un Mārupes ledus halle, sporta laukums, BMX trase, WAKE parks un zirgu izjādes. Novads nodrošina arī bezmaksas kultūras un sporta aktivitātes kā maziem tā lieliem novada iedzīvotājiem, piemēram, bezmaksas vingrošanas nodarbības katru dienu.

Starlex Investment partneris un nekustamā īpašuma ekonomists Auseklis Sarkans uzsver, ka lidostas tuvums un attīstītā infrastruktūra veicina Mārupē arvien pieaugošu vietējo un starptautisko uzņēmumu izaugsmi. Novada teritorijā turpina pieaugt reģistrēto 

uzņēmumu skaits un turpina pieaugt nodarbinātības līmenis. Ievērojamu darba vietu, izglītības, medicīnas, kultūras, tirdzniecības un pakalpojumu iestāžu sasniedzamību nodrošina sabiedriskais transports ar pieciem autobusa un trim mikroautobusu maršrutiem. 

Ja ir vēlme dzīvot klusā un zaļā vidē, bet vienlaikus atrasties netālu no Rīgas centra, tad Mārupe un jaunais ciemats “Soulful Village” Pededzes ielā 6, tam ir ļoti piemērota.

Sazinies ar Mārupes projekta “Soulful Village” pārstāvjiem - Starlex Real Estate, lai uzzinātu vairāk un iegādātos savu sapņu īpašumu!

Kontakti: Ilze Zīlniece; ilze@starlex.lv +371 27788089


Ja ir kādi jautājumi tad droši raksti mums un jautā
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!
Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.