Soulful Village
Mārupes nov., Mārupe
4 - 6 telpas
145 - 172 m2
255 000 EUR - 275 000 EUR
Galerija

Par projektu

Soulful Village

Mājas iegādei - īpašs piedāvājums - īre ar izpirkumu!

"Soulful Village"- latviešu arhitekta Andra Ceļmala projektēts moderns, jaunas koncepcijas rindu māju ciemats pašā Mārupes sirdī! 

Tikai 15 mājas:

Sešistabu 172 kvadrātmetru lielas ar 300 kvm zemes platību un vietu divām automašīnām. Pirmajā stāvā izvietota saimniecības istaba, kabinets/guļamistaba, viesu sanmezgls un plaša 60 kvm liela viesistaba, kas apvieno sevī arī virtuves un ēdamistabas funkcijas. Otrajā stāvā izvietotas četras guļamistabas - viena plašākā 20 kvm ar savu atsevišķu sanmezglu un vēl trīs plašas guļamistabas un stāva sanmezgls.

Četristabu 145 kvadrātmetru lielas ar 150 kvm zemes platību un vietu vienai automašīnai. Pirmajā stāvā izvietota saimniecības istaba, viesu sanmezgla un plaša 60 kvm liela viesistaba, kas apvieno sevī arī virtuves un ēdamistabas funkcijas. Otrajā stāvā izvietotas trīs guļamistabas - viena plašākā 20 kvm ar savu atsevišķu sanmezglu un vēl divas 15 kvm lielas guļamistabas un stāva sanmezgls.

Mājas iekšdarbiem attīstītāji piedāvās trīs dažādus interjera apdares veidus:

SKANDINĀVU interjera dizains, kam raksturīgas balinātas koka grīdas, dabīgi materiāli, funkcionalitāte un vienkāršība, no Francijas nākušais eklektiskais dizaina stils - elegantais ART DECO un no Japānas aizgūtais interjera dizaina veids MINIMĀLISMS.

Papildus, visiem māju iedzīvotājiem paredzētas koplietošanas platības ar plašu bērnu laukumu!

Drošību garantē kvalitatīva sēta ap ciematu un kontrolējama iebrauktuve. 

Tehniskie dati:

mūra māja ar koka detaļu fasādi;

siltinājums - ekovate:

starpstāvu pārsedzes - betona:

jumta konstrukcija - koka siltināta ar 200mm ekovati:

gāzes apkure individuāla katrā mājā:

Dzīvot Mārupē - tas nozīmē mežs, svaigs gaiss, putnu čivināšana, mazpilsētas šarms un tajā pašā laikā būt 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, lidostas un Jūrmalas. Mārupe piedāvā lieliskas izglītības iestādes, mazus un lielus iepirkšanās veikalus, lielisku sabiedrisko un kultūras dzīvi. Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!