Mežaparka Lofti - Inčukalna iela 2. Dzīve tuvāk dabai. Unikāli dzīvokļi Mežaparkā!

Uzsāk dzīvokļu tirdzniecību renovētajā projektā “Mežaparka lofti“

Jaunie projekti

Atvērto durvju dienas

Š.g. septembrī uzsākam dzīvokļu rezervācija renovētajā projektā “Mežaparka Lofti“. Šajā vēsturiskajā un skaistajā vietā paveras unikāla iespēja iegādāties lielisku dzīvokli savai nākotnes dzīvesvietai. Projekta 29 dzīvokļi piedzīvo jaunu atdzimšanu un ir kapitāli pārveidoti kompaktos un elegantos 27 - 101 m2 lielos dzīvokļos, no kuriem trīs ir unikāli divstāvu dzīvokļi ar panorāmas skatu uz Mežaparku.

Renovētajā un nosiltinātajā ēkā ir visas pilsētas komunikācijas – ūdensapgāde un kanalizācija, elektrība, centrālā apkure. Izbuvēts lifts. Māja būvēta no silikātķieģeļiem, pamati un starpsienas no monolīta dzelzsbetona, bet jumts ar metāla segumu. Ārsienas – ar dekoratīvo apdari ar ventilēšanas sistēmu, laba skaņas izolācija.

Bruģēts ceļš un autostāvvieta līdz 30 mašīnu vienībām un elektrouzlādes stacija. Norobežota teritorija un slēdzama kāpņutelpa. Mājas augstā energoefektivitāte jūtami samazinās ikmēneša komunālos maksājumsu gada aukstākajos mēnešos. Pārvaldīšanas maksa sastādīs 0.85 EUR/m2.

Dzīvokļi ir pilnībā pabeigti, ar augstas kvalitātes iekšējo apdari, parketa grīdām un aprīkotiem sanmezgliem. Visos sanmezglos regulējamas siltās grīdas. Griestu augstums ap 3.2 - 6m. Visiem dzīvokļiem ir Reaton ugunsdrošās, skaņu izolējošās ārdurvis, stikla 3 pakešu logi. Katram dzīvoklim individuāls apkures skaitītājs. Ir iekārtots demo dzīvoklis, kuru iespējams iegādāties ar mēbēlēm.

Par papildu samaksu iespējams iegādāties autostāvvietas un noliktavas telpas. Lieliska infrastuktūra – blakus privātā sākumskola un pirmsskolas izglītības iestādes, netālu veikali, kafejnīcas, restorāni, Ķīšezers, Mežaparka estrāde, pastaigu parki, zooloģiskais dārzs, velo celiņi, bērnu laukumi – viss nepieciešamais kvalitatīvai atpūtai un dzīvei.

Š.g. 28. septembrī no plkst. 14.00 līdz 20.00 projektā norisināsies atvērto durvju diena!

Ja vēlaties apskatīt un iegādāties unikālos projekta “Mežaparka lofti“ divstāvu dzīvokļus un dzīvot Mežaparkā,

sazinieties ar projekta pārstāvjiem: ADRIANS BRIEDIS, tālrunis: +371 26849098, e-pasts: adrians@starlex.lv vai UĢIS LANCMANIS, tālrunis: +371 22555666, e-pasts: ugis@starlex.lv.

Projekta mājaslapa: www.mezaparkalofti.lv.

Uzņēmumu Starlex Real Estate 2010. gadā nodibināja nozares profesionāļi, lai nodrošinātu pilnu nekustamā īpašuma starpniecības pakalpojumu klāstu - dzīvojamo, komercīpašumu, un investīciju jomā. Šodien Starlex ir kļuvis par vienu no vadošajām nekustamo īpašumu kompānijām Latvijā. Starlex Investments nodrošina investīciju objektu, analītikas un konsultāciju pakalpojumus. Kā konsultanti Starlex Investment piedāvā plašu pakalpojumu klāstu - finanšu modeļa izstrādi, juridisko uzraudzību, mārketingu un pārdošanas plānošanu, projektu vadību.

Ja ir kādi jautājumi tad droši raksti mums un jautā
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!
Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.