Kern Residences
Rīga, Centrs
2 - 5 telpas
64 - 233 m2
650 000 EUR - 1 250 000 EUR
Galerija

Par projektu

Kern Residences

Ekskluzīvs dzīvojamais nams Rīgas sirdī, Citadeles ielā

KERN RESIDENCES ir vairāk nekā tikai dzīvojamais nams - tas ir stāsts par mīlestību, kas sākās Krievijā un šeit, Rīgas Citadelē, sasniedza savu pilnību starp dzejnieku Aleksandru Puškinu un Annu Kernu.

Šis mazais, 4 stāvu jaunbūvētais ēkas juvelierizstrādājums sastāv no 21 dzīvokļa, kuru platības ir no 63 līdz 233 m2, katrs ar savu balkonu vai terasi. Divi korpusi - DR un DA - veido harmonisku sasaisti, piedāvājot pilnīgu mājokļa pieredzi.

Visi dzīvokļi ir gatavi dzīvošanai, ar augstvērtīgu apdari, tai skaitā ozolkoka parketa grīdas, koka/alumīnija 3-pakešu stikla logi, koka finierētas ozolkoka durvis, un moderna sanitārtehnika. Siltās grīdas nodrošina komfortu visā mājā, un katram dzīvoklim ir savs apkures un ūdens skaitītājs.

Ceturtajā stāvā izvietoti penthouse tipa apartamenti ar privātu liftu un plašām āra terasēm, piedāvājot nepārspējamu skatu uz apkārtējo vidi. Pirmajā stāvā atradīsiet mūsdienīgu lobiju un biroju telpas, kas izceļas ar savu eleganci.

Šī ēka, kas tika nodota ekspluatācijā 2017. gadā, ir būvēta no augstas kvalitātes monolīta dzelzsbetona, ar dzelzsbetona pārsegumiem un dalītu jumtu, kas segts ar skārdu un bitumena segumu.

Nama pazemes stāvā ir pieejamas 34 autostāvvietas, garantējot ērtības un drošību mājas iedzīvotājiem. Atrašanās vieta ir izcila, tuvu Rīgas ostai, Nacionālajam teātrim, spa salonam un tenisa kortiem. Šeit ir viss, ko var piedāvāt pilsētas centrs - prestižs, labklājība un kultūra. Kern Residences - kur mājas kļūst par mīlestības stāstu.


Uz kartesPieteikt apskati

Ernests Markovskis
+371 29904259
ernests.markovskis@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!