Raņķa Dambis 31
Rīga, Āgenskalns
0 - 0 telpas
33 - 82 m2
47 144 EUR - 133 733 EUR
Galerija

Par projektu

Raņķa Dambis 31

Raņķa Dambis 31 ir vēsturisks arhitektūras šedevrs, kas rotā Āgenskalnas ainavu ar savu eleganci un vēsturisko vērtību. Šī četru stāvu ēka, izvietota gleznainajā Ķīpsalas un Āgenskalna krasta tuvumā, piedāvā neaizmirstamus skatus un augstvērtīgu dzīvošanas pieredzi.

No paša pirmā skatiena ēku klāj aristokrātisks jūgendstila dizains, kas guvis atzinību pateicoties ievērojamā Rīgas arhitekta Vilhelma Hofmaņa talantam. Ēkas fasāde izceļas ar krāšņiem jūgendstila mākslinieciskajiem elementiem, kas tiks atjaunoti un iezīmēs to kā vērtīgu kultūras mantojumu.

Ar 67 dzīvokļiem platībās no 24 līdz 117 kvadrātmetriem un 27 autostāvvietām, Raņķa Dambis 31 piedāvā daudzveidīgu dzīvokļu izvēli, kas apmierinās arī prasīgākos klientus. Katrs dzīvoklis ir kā unikāls stāsts, ar plašiem logiem un vēsturiskiem griestiem, kas nodrošina iespaidīgu 3,5 metru augstumu.

Ēkas renovācijas projekts, plānots pabeigt 2023. gada rudenī, sola jaunu dzīves posmu Āgenskalnā. Renovācijas ietvaros tiks atjaunota ne tikai fasāde, bet arī iekštelpas, nodrošinot dzīvokļiem modernus inženiertīklus un augstu dzīves kvalitāti. Jaunie koka logi ar izcilu siltuma caurlaidību un skaņas izolāciju piešķirs ēkai ne tikai eleganci, bet arī mūsdienīgumu.

Teritorija ap ēku tiks veidota kā slēgta un droša vide, kur automašīnas un velosipēdi atradīs ērtu novietošanu. Videonovērošanas sistēma nodrošinās papildu drošību, un jaunie dzīvžogi un koki apkārtnē radīs patīkamu atmosfēru. Pagalms būs ne tikai praktisks, bet arī zaļš un labiekārtots, radot patīkamu vidi iedzīvotājiem.

Raņķa Dambis 31 – tas ir vairāk nekā tikai dzīvojamā ēka. Tas ir vēsturisks piemineklis, kas pārveidosies modernās dzīvesvietas, saglabājot un ievērojot savu kultūras mantojumu. Ieguldījums šajā īpašumā ir ne tikai finansiāla investīcija, bet arī iespēja piedzīvot vēsturisko burvību, saplūstot ar mūsdienīgu komfortu un stilu.


Uz kartesPieteikt apskati

Ernests Markovskis
+371 29904259
ernests.markovskis@starlex.lv
Pieteikt apskati
Elīna Ida
+371 22522277
elina@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!
Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.