Pumpuru Rezidences
Jūrmala, Pumpuri
4 - 6 telpas
248 - 268 m2
280 000 EUR - 370 000 EUR
Galerija

Par projektu

Pumpuru Rezidences

Piedāvājam Tev un Taviem sapņiem izkoptu dzīvesstilu Pumpuros, kur mierīgā un klusā apkārtnē gaida pilsētas māja ar savu zemi. Šī eleganti izstrādātā rindu māja iekļauj 6 sekcijas, katra ar trīs stāviem, un piedāvā pilnu apdari ar iebūvētu santehniku. Izvēle ir tava - vai nu klasiskā, vai pelēkā apdare.


Sekcijas ir plašas, ar platību no 248-268 m2, iekļaujot terasi un garāžu. Dzīvojamā platība svārstās no 195 līdz 205 m2, un katram iedzīvotājam ir savs zemes gabals ar terasi, kur var baudīt kluso vide un svaigo gaisu. Augstas kvalitātes materiāli garantē ilgstošu komfortu.


Siltumu nodrošina gāzes katls ar grīdas apsildi un siltuma regulēšanas sensoriem, savukārt signalizācija un ātrgaitas internets nodrošina teicamu drošību un saziņu. Ja vēlies, vari apskatīt demo versiju kādai no sekcijām, lai pārliecinātos par tās īpatnībām.


Autostāvvieta šeit ir ne tikai praktiska, bet arī izcilas kvalitātes. Katrā sekcijā ir apsildāma garāža divām automašīnām un elektromobiļa lādētājs. Viesiem ir pieejama autostāvvieta pie mājas slēgtā teritorijā.


Pumpuru atrašanās vieta ir īpaši pievilcīga. Ietilpīgā, slēgtā teritorijā, blakus priežu mežam, tev būs klusums un svaigs gaiss. Skats uz upi un aprīkota pludmale pastaigas attālumā piešķir vidi romantisku pieskaņu, bet sabiedriskā transporta pietura un veikals ir ērti sasniedzami. Jūra atrodas tikai 5 minūšu brauciena attālumā, savukārt Jūrmalas centrs ir pieejams 7 minūšu laikā ar automašīnu.


Šī rindu māja Pumpuros piedāvā ideālu savienojumu starp luksu un mājīgumu, nodrošinot komfortu un dzīves kvalitāti tavā jaunajā mājoklī.


Uz kartesPieteikt apskati

Ernests Markovskis
+371 29904259
ernests.markovskis@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!
Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.