Mežaparka Lofti
Rīga, Centrs
2 - 4 telpas
27 - 102 m2
79 000 EUR - 267 000 EUR
Galerija

Par projektu

Tuvāk dabai

Mežaparks ir viena no skaistākajām un zaļākajām Rīgas apkaimēm, kā arī iecienīta atpūtas zona, kas ir viens no prestižākajiem Rīgas pilsētas vides objektiem. Mežaparks atrodas pilsētas ziemeļaustrumu daļā pie Ķīšezera un kā apbūvēta pilsētas daļa tas sāka veidoties 19./20.gs. mijā, kļūstot par vienu no visagrāk īstenotiem dārzu pilsētas paraugiem Eiropā. Parka veidošanas un pastāvēšanas gaitā ticis apzināti saglabāts viens no nedaudzajiem kompaktajiem meža masīviem Rīgā. Mežaparkā atrodas Dziesmu svētku Lielā estrāde, kas reizi četros gados kļūst par mājvietu vienam no vērienīgākajiem notikumiem kultūras dzīvē – Dziesmu svētkiem. Estrādē notiek arī vietējo un ārzemju mākslinieku koncerti.

Šajā vēsturiskajā un skaistajā vietā Tev paveras unikāla iespēja iegādāties lielisku dzīvokli savai nākotnes dzīvesvietai – renovētajā mājā “Mežaparka lofti”. Vairāki dzīvokļi piedzīvo jaunu atdzimšanu un kapitāli ir pārveidoti kompaktos un elegantos 27 - 101 m2 dzīvokļu aprisēs. No kuriem trīs ir unikāli divstāvu dzīvokļi ar panorāmu uz Mežaparku.

Renovētajā un nosiltinātajā mājā ir pieejamas visas pilsētas komunikācijas – ūdensapgāde un kanalizācija, elektrība, centrālā apkure. Izbuvēts lifts. Māja būvēta no silikātķieģeļiem, pamati un starpsienas no monolīta dzelzsbetona, bet jumts ar metāla segumu. Ārsienas – ar dekoratīvo apdari ar ventilēšanas sistēmu. Laba skaņas izolācija. Bruģēts ceļš un autostāvvieta līdz 30 mašīnu vienībām un elektrouzlādes stacija. Norobežota teritorija un slēdzama kāpņutelpa. Mājas augstā energoefektivitāte jūtami samazinās ikmēneša komunālos maksājumsu gada aukstākajos mēnešos. Pārvaldīšanas maksa sastādīs 0.85 EUR/m2.

Dzīvokļi ir pilnībā pabeigti ar kvalitatīvu iekšējo apdari, parketa grīdām un aprīkotiem sanmezgliem. Visos sanmezglos regulējamas siltās grīdas. Griestu augstums ap 3m. Visiem dzīvokļiem ir saliktas Reaton ugunsdrošās, skaņu izolējošās ārdurvis. Stikla 3-pakešu logi. Varam palīdzet ar remonta veikšanu vai dizaina iekārtošanu savos dzīvokļos. Katram dzīvoklim individuāls apkures skaitītājs. Autostāvvietas un noliktavas telpas tiek piedāvātas par atsevišķu maksu.

Lieliska infrastuktūra - blakus privātā sākumskola un pirmsskolas izglītības iestādes, veikali, kafejnīcas, restorāni.

Vēlies apskatīt un iegādāties unikālos “Mežaparka lofta” divstāvu dzīvokļus vai izvēlēties kādu dzīvokli Mežaparka tuvumā?

Zvani un mēs labprāt Tev visu parādīsim un pastāstīsim! Sīkāka informācija www.mezaparkalofti.lv


Uz kartesPieteikt apskati

Adrians Briedis
+371 26849098
adrians@starlex.lv
Pieteikt apskati
Uģis Lancmanis
+371 22555666
ugis@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!
Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.