Salthouse Residence - Peldu 24
Rīga, Vecrīga
2 - 3 telpas
45 - 76 m2
98 000 EUR - 149 000 EUR
Galerija

Par projektu

Dzīvokļi pašā Vecrīgas sirdī!

Piedāvājam iespēju iegādāties dzīvokļus pašā Vecrīgas sirdī - 100m no Daugavas. Lieliska infrastruktūra - blakus t/c Galerija Centrs, Vecrīgas slavenie vēstures un kultūras objekti, restorāni, kafejnīcas, klubi, sabiedriskais transports - viss dažu soļu attālumā.

Lieliska vieta kur dzīvot vai ieguldīt Jūsu nākotnē - investīciju projektā, par ļoti pieejamām cenām.

Dzīvokļu ēka šobrīd ir remontu nobeigumu fāzē - ir kvalitatīvi atjaunota fasāde ar jauniem koka logiem ar trīskāršo stikla paketi, ir ievilkta jauna elektrība ar viediem skaitītājiem, nomainīts ūdens un kanalizācija un šobrīd tiek veikts kāpņutelpas remonts. Kāpņutelpai remonts tiks pabeigts 2021.gada martā. Pateicoties atjaunotai izgaismotai fasādei, ir piešķirta 50% atlaide nekustāmā īpašuma nodoklim.

Peldu iela ir viena no retajām Vecrīgas ielām kurā var bez ierobežojumiem iebraukt ar mašīnu, un ir vienīgā iela kur var bezmaksas novietot automašīnu (darbadienās pēc plkst 19:00, brīvdienās visu diennakti), kā arī tieši blakus ēkai atrodas 24h apsargāta maksas stavvieta kur iespējams gan īstermiņā, gan ilgtermiņā īrēt savu stāvvietu.

Ir pieejami dažādi dzīvokļu tipi - ar jaunu remontu, ar kosmētisko/daļēju remontu un arī bez remonta, ļaujot Jums izvēlēties vai vēlaties iegādāties dzīvokli gatavu dzīvošanai vai izīrēšanai, kas ir pilnībā mēbelēts, vai realizēt savus sapņus un izveidot dzīvoklī apdari pēc saviem ieskatiem.

Iegādāties dzīvokli Vecrīgā, par lieliskām cenām - tas beidzot ir iespējams! 


Uz kartesPieteikt apskati

Linda Veinberga
+371 22723237
linda@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!