Šreienbušas nami
Rīga, Čiekurkalns
1 - 3 telpas
20 - 58 m2
26 000 EUR - 64 000 EUR
Galerija

Par projektu

Tiek uzsākta dzīvokļu pārdošana renovētu namu kompleksā – Čiekurkalna 2.līnijā 51.

Projekts “Šreienbušas nami” ir pilnībā renovētu divu ēku komplekss, kurā ir saglabāti vēsturiski dekoru elementi ēku fasādēs un kāpņutelpās. Projekts ir renovācijas noslēguma fāzē. Ēku fasādes un kāpņutelpu būvdarbus plānots pabeigt septembrī, bet teritorijas labiekārtošanu novembrī.

Kompleksā veiktie renovācijas darbi:

- abu ēku fasāžu pilna renovācija;

- jumta seguma maiņa;

- logu maiņa;

- izbūvēti jauni ūdens, kanalizācijas, apkures un elektrības komunikāciju stāvvadi;

- izbūvēta ventilācijas sistēma, nodrošinot katra dzīvokļa individuālu ventilāciju;

- ēku kompleksam izbūvēts jauns Rīgas siltuma siltummezgls, kurš nodrošina dzīvokļu apkuri ar individuāliem apkures skaitītājiem;

- optiskais internets;

- izremontētas kāpņu telpas un izgaismotas ielas fasādes;

- labiekārtota teritorija un bruģētas autostāvvietas.

Ēkām veikta dzīvokļu pārplānošana un sadale atsevišķos dzīvokļu īpašumos. Mūra ēkā iespējams iegādāties 1 – 3 istabu dzīvokļus, platībā no 22 – 58 kv.m. Koka ēkā pieejami 1-2 istabu dzīvokļi, kuru platība ir 21 – 44 kv.m. Iespējams vienoties par dzīvokļu apvienošanu un plašāka dzīvokļa izveidi.

Dzīvokļi tiek pārdoti bez apdares, dodot iespēju iekārtot dzīvokli atbilstoši savām prasībām un vajadzībām. Atsevišķi vienojoties iespējams veikt dzīvokļu pilnu iekšējo apdari ar augstvērtīgiem apdares materiāliem.

Plašs un labiekārtots pagalms, kurā tiks izveidota koplietošanas zaļā zona, bērnu rotaļu laukums un bruģēta autostāvvieta. Par atsevišķu samaksu iespējams iegādāties gan autostāvvietas, gan mantu glabātavas ēkas pagrabstāvā.

Šreienbuša ir viena no Rīgas vecākajām apkaimēm. 20. gadsimta divdesmitajos gados tā ieguva nosaukumu – Čiekurkalns. Mūsdienās Čiekurkalnā joprojām saglabājušies senie koka māju kvartāli, kuri pēdējos gados atgūst savu vēsturisko krāšņumu. Zaļo apkaimi ir iespējams sasniegt ar dažādiem publiskā transporta veidiem – tramvajs, autobuss, mikroautobuss un vilciens. Apkaime ir draudzīga jaunajām ģimenēm un cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot zaļā un klusā pilsētvidē.


Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!