Starlex Krāsotāju iela 13

Krāsotāju iela 13


31.3 m2

1 telpas

4 / 5 stāvs

pirmskara
53 210 EUR
Krāsotāju 13, Centrs, Rīga
Elīna Ida
+371 22522277
elina@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Tiek piedāvāts studio tipa dzīvoklis trīs ēku kompleksā, kas atrodas blakus Ziedoņdārza parkam.

Dzīvoklis tiek piedāvāts ar melno apdari, attiecīgi ļaujot remontdarbus veikt pēc saviem ieskatiem.

Ēku renovācijas ietvaros tika atjaunotas fasādes, nomainīti logi, kā arī jumta segums, notekcaurules un novadrenes. Atjaunošanas darbi tika veikti arī ēku iekšienē, izbūvēti jauni inženiertīkli (ūdensapgāde un kanalizācija, apkures tīkli, elektroinstalācija), atjaunotas arī kāpņu telpas, piešķirot tām gaišumu un vēsturisku auru.

Ēkas pieslēgtas pie centralizētas siltumapgādes, izbūvējot jaunus siltummezglus, paredzot katrā dzīvoklī siltumskaitītāju ar attālināto rādījumu nolasīšanu. Ēku atjaunošanas darbos akcents tiks likts uz kāpņu telpām, kurās vēlamies saglabāt vēsturisko noskaņu, atjaunojot no ēku celšanas brīža saglabājušos margu kalumus un oškoka lenteres, vienlaikus ar gaišiem krāsu toņiem radīsim siltu un mājīgu atmosfēru. Nomainītas dzīvokļu ārdurvis uz koka durvīm ar ugunsizturības klasi EI30. Tāpat tiks atjaunots sienu un griestu krāsojums. Arī kāpņu telpām ir nomainītas ārdurvis uz siltinātam metāla durvīm. Lai nodrošinātu ēkās energoefektivitāti, ēkās ir nomainīti logi uz PVC logiem ar augstu siltumpretestības koeficientu (U=1,1W/m2k), tāpat ēkās tiks veikta bēniņu siltināšana. Ēku ārsienām ir veikta apmetuma atjaunošanas un fasādes krāsošanas darbi.

Teritorijā veikti labiekārtošanas darbi, izbūvējot jaunu segumu, teritorijas nožogojumu. Jaunie vecāki varēs novērtēt ne tikai Ziedoņdārza sniegtās priekšrocības, bet arī bērnu rotaļlaukumu un soliņus, kas ir iekārtoti kompleksa pagalmā. Labiekārtojot pagalmu, tiks uzliktas jaunas segtās atkritumu konteineru novietnes. Tāpat tiks iestādīti dažādi stādi un veikti apzaļumošanas darbi.

  • Centrālā apkure
  • Internets
  • Slēdzama kāpņu telpaPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu