Starlex Pine Wood

Pine Wood


95.8 m2

3 telpas

2 / 3 stāvs
251 000 EUR
Strēlnieku prospekts 72, Pumpuri, Jūrmala
Maija Kurača
+371 29995599
maija@starlex.lv
Pieteikt apskati
← Atpakaļ
Galerija

Apraksts:

Piedāvājam iegādāties plašus apartamentus jaunajā projektā ar balkonu (6,7 m2).

Apartamenti atrodas dzīvojamā kompleksā Pumpuros, klusā un skaistā vietā, tikai 5 minūšu attālumā no balto smilšu pludmales.

Dzīvojamais komplekss PineWood Apartments sastāv no divām jaunām ēkām, kas būvētas tā, lai maksimāli iekļautos Jūrmalas arhitektūrā.

Ēku kopējo platība sastāda 5826 m2, sastāv no divām 3 stāvu mājām (katrā mājā ir 14 dzīvokļi) un divstāvu viesu nama. Katrā ēkā ir savs gāzes katls, individuāli regulējama apkures sistēma. Katrā individuālajā dzīves telpā ir uzstādīta elektrība, apkure, ventilācija, ugunsdrošība, domofonu sistēmas.

Ēku ārējā dizaina galvenais elements ir izpildīts ar vērtīgu sugu koku tumšu un gaišu nokrāsu. Lieliska skaņas izolācija, kas uztur mieru un klusumu kompleksā, nodrošina monolīta dzelzsbetona ēku karkass, kluss panorāmas lifts.

Visiem dzīvojamā kompleksa PineWood Apartments dzīvokļiem ir pilna kvalitatīva iekšējā apdare (parkets, marmors, granīts, Villeroy & Boch sanitārtehnikas izstrādājumi), un tie ir pilnībā gatavi dzīvošanai.

Komplekss nodrošina autostāvvietu auto novietošanaoi, velosipēdu stāvvietu, rotaļu laukumus.

Iegādājoties apartamentus viena auto stāvvieta bez maksas tiek nodoršināta slēgtā pagalmā ēkas teritorijā.

Rajona infrastruktūra ir pilnībā attīstīta (veikali, pakalpojumu uzņēmumi, viesnīcas, restorāni, izglītības un medicīnas iestādes), ērta transporta satiksme starp Jūrmalas rajoniem un pilsētām (autobusi, mikroautobusi, Pumpuri dzelzceļa stacija).


  • Gāzes apkure
  • Internets
  • Kondicionieris
  • Slēdzama kāpņu telpaPlānojums:Uz kartes:

Starlex inovatīvā un atraktīvā pieeja nodrošina efektīvu pārdošanas procesu!
X

Nosūtīt ziņu