Starlex


50 m2

2 комнаты

2 / 5 этаж
73 500 EUR
Lēdurgas iela 16, Mežaparks, Rīga
Elīna Ida
+371 22522277
elina@starlex.lv
Зарегистрировать звонок
Галерея

Описание:

Pārdod divistabu dzīvokli Mangaļos.

Praktisks plānojums - divas izolētas istabas, atsevišķa virtuve, vannas istaba, tualete, koridors.

Dzīvoklī veikts kvalitatīvs remonts. Pilnībā rekonstruētas grīdas, zem grīdām visā platībā siltumziloācija, jauns apakšklājs. Virtuvē peldošā grīda ar keramzīta pildījumu. Atjaunota elektrības instalācija, trīskāršas izolācijas vara kabeļi, maģistrālās līnijas zem grīdas PVC caurulēs, augstas kvalitātes elektrības drošinātāji un kopējais noplūdes strāvas relejs. Mainīti visi cauruļvadi. Nomainīti visi stāvvadi līdz pagrabam. Ūdens filtrs ūdens ievadā. Kvalitatīvi alumīnija radiatori ar lielu siltumatdevi. Siltās grīdas vannas istabā un guļamistabā.

Apdarē izmantoti kvalitatīvi materiāli, visas sienas un griesti pārklāti ar pretpalisu slāni- plāna stikla šķiedras tapete, kas nodrosina īpašu izturību pret plaisu rašanos. Durvis un koka dekoratīvie paneļi ekskluzīvs roku darbs - oša finierējums. 

Staļina laika māja ar klusiem un draudzīgiem kaimiņiem. Ēkā nomainīti elektrotīklu stāvvadi, plānota jumta nomaiņa. Mājā ir plašas pagrabtelpas ar vēsturisku bumbu patvertni, kurā iespējams izbūvēt mantu glabātuvi. Pie ēkas vienmēr ir vietas automošīnas novietošanai.

Lieliska infrastruktūra - regulāra sabiedriskā transporta satiksme, jauns veloceliņš. Tuvumā vairāki lielveikali un bērnudārzi. Mežaparka pastaigu takas, Ķīšezers.

  • Центральное отопление
  • Интернет
  • Меблированная
  • Закрытая лестничная клетка

На карте:

Starlex Real Estate предприятие с более чем 15-летним опытом и широкой базой данных!
X

Выберите маклера и отправьте сообщение

Важность конфиденциальности

Мы используем файлы cookie, чтобы предоставить вам лучший опыт на нашем сайте.

Мы также используем дополнительные файлы cookie, чтобы понять, как используется наш сайт и улучшить наши услуги.