Projekts "Pflūga Nams" - Kr.Valdemāra iela 4 dzīvokļi investīcijai par lieliskām cenām ar atlaidēm 5-14%!

Jaunums! Unikāls projekts Centrā!

Uzsākam dzīvokļu rezervāciju vēsturiskā namā "Pflūga Nams" par izpārdošanas cenām - atlaide 5-14% no tirgus vērtības!

Vēsturisko faktu pārzinātāji noteikti zina, ka ēka Krišjāņa Valdemāra ielā 4 aizsāka Raiņa bulvāra apbūvi. Arhitekts Roberts Pflūgs bija šī nama īpašnieks un arhitekts, un ar to īpaši lepojās. "Pflūga nams" arhitekts Roberts Augusts Pflūgs dzimis 1832. gadā Pēterburgā. No 1863. gada sācis dzīvot Rīgā. 1870. gadā Sanktpēterburgas Ķeizariskajā Mākslas akadēmijā viņš ieguva arhitektūras akadēmiķa grādu. To piešķīra par apjomīgu un filigrāni, līdz vissīkākajai detaļai, ieskaitot pat sienu gleznojumus, izstrādātu un uzzīmētu arhitektūras projektu. Kopā ar Jāni Baumani projektējis Vidzemes Bruņniecības namu Rīgā (pašreizējais Saeimas nams) un vadījis tā būvdarbus. Pēc Pflūga projekta tapušas vairākas pareizticīgo baznīcas Latvijā, tai skaitā Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgā katedrāle, daudzas dzīvojamās ēkas, noliktavas jeb Spīķeri Maskavas ielā un citas ēkas. 

Roberts Augusts Pflūgs ir viens no izcilākajiem Rīgas 19. gs. otrās puses arhitektiem. "Pflūga nams" Nama būvniecība tika sākta 1877. gadā, celta eklektisma stilā un tajā tika projektēti prestiži dzīvokļi ar daudzām plašām un gaišām istabām, katrā ielas pusē ar lielu izsauļojamību. Kopumā namā divās kāpņu telpās izvietoti tikai 19 dzīvokļi, 2 komerctelpas un neliela atsevisķa ēka - garāža ar darbnīcu. Ēkas arhitektūrā jau no attāluma ir pamanāms impozants un apaļš kupols/tornis, fasādē ievietoti medaljoni ar simboliskiem vēstures personāžu portretiem, kā arī arhitekta darba rīkiem - cirkuli, liniālu, leņķmēru, kas uzskatāmi par tā laika arhitektu profesionalitātes zīmi.

"Pflūga nams" apkārtne Rīgas centra zaļajā teritorijā un tuvējos bulvāros tika saceltas sabiedriskās nozīmes kultūras un izglītības iestāžu ēkas atbilstoši tā laika arhitektūras stiliem – eklektismā un dažādos neostilos. Kā piemēri ir minami tagadējā Latvijas Mākslas akadēmija, Latvijas Nacionālais teātris, Brīvības pieminekļa ansamblis, Latvijas Mākslas muzejs un virkne citu būvju, kas atrodas vien dažu soļu attālumā no "Pflūga nama". Lai nepazaudētu zaļo zonu, taisnās ielu trases papildināja ar parkiem, dažādiem apstādījumiem un apzaļumotiem skvēriņiem neapbūvētajos ielu stūros. Mūsdienu urbānajā vidē zaļais bulvāru loks ir kaut kas unikāls un pilsētas arhitektūru atsvaidzinošs, un papildinošs.

Ēka "Pflūga nams" atrodas vienā no prestižākajiem Rīgas centra krustojumiem, starp Krišjāņa Valdemāra ielu un Raiņa bulvāri, kā arī diviem skaisti iekoptiem parkiem. Krišjāņa Valdemāra ielas pusē no dzīvokļiem paveras skats uz Kronvalda parku, bet no Raiņa bulvāra puses - uz Bastejkalna parku. Turpat blakus atrodas Kongresu nams, Ārlietu ministrija, Latvijas Nacionālais Teātris, Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Latvijas Mākslas muzejs. 

Projektā "Pflūga Nams" pieejami divu līdz astoņu istabu dzīvokļi, platībās 74 - 297 kvm., kurus iespējams iegādāties gan savām vajadzībām, gan tālākai izīrēšanai. Dzīvokļus var veiksmīgi pārplānot, tādējādi iegūstot vairākus atsevišķus dzīvokļus. Tikai šobrīd dzīvokļi tiek piedāvāti par fanatstiskām un pieejamām cenām ar 5-14% atlaidi no tirgus vērtības! Namā ir uzsākts kāpņu telpu remonts. Tas ir lielisks ieguldījums nākotnē ar iespējamu investīciju atdevi 8-10% gadā!

Vairāk informācijas par pieejamajiem dzīvokļiem un iespējām tos iegādāties varat iegūt, sazinoties ar projekta pārstāvjiem:

ILZE ZĪLNIECE, tālrunis: +371 27788089, e-pasts: ilze@starlex.lv DĀVIS SALENIEKS, tālrunis: +371 27711787, e-pasts: davis@starlex.lv

Projekta mājaslapa www.valdemara4.lv

Video - https://youtu.be/IOq-lXGBCBU

Ja ir kādi jautājumi tad droši raksti mums un jautā
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!