"Starlex Real Estate" uzsāk ekskluzīvu pārdošanas sadarbību projektā "Summer House".

"Starlex Real Estate" sadarbībā ar attīstītāju uzsāk ekskluzīvu pārdošanas sadarbību projektā "Summer House", Jūrmalā.  

Jūrmala ir vienīgā kūrortpilsēta Latvijā un pirmā Latvijas pilsēta, kas uzņemta Eiropas Kūrortu asociācijā. Jūrmalas pilsētas bagātība ir tās dabas resursi - priežu mežu gaiss, baltās kvarca smiltis pludmalē, minerālūdeņi, ārstnieciskā kūdra un sapropeļdūņas. Jūrmala jau vairāk kā desmit gadus ir Veselīga pilsēta ("Healthy City") - šo statusu kā starptautisku apliecinājumu pašvaldības rūpēm par iedzīvotāju veselības veicināšanu piešķir Pasaules Veselības organizācija (PVO).


Starp kvarca smilšu pludmali un priežu silu atrodas renovēts divu dzīvojamo korpusu komplekss "Summer House" ar 54 mājokļiem. To platības ir sākot no 16m2 līdz pat 71m2. Trešdaļai mājokļu ir balkoni, lodžijas un terases. Cenu kategorija priekš īpašās "Summer House" lokācijas ir ļoti demokrātiska - no 99 300 EUR līdz 161 000 EUR.

Jaunajiem īpašniekiem ir iespēja izvēlēties jau izstrādātus un realizētus moderna interjera dizaina risinājumus (mājokļus ar pilnu iekšējo apdari, aprīkotus ar nepieciešamajām mēbelēm, santehniku un sadzīves tehniku) vai īpašumus bez apdares, kur ir iespēja izpausties gan telpas sadalījuma plānošanā, gan materiālu izvēlē un mājokļa iekārtošanā atbilstoši savām vēlmēm. 

Abiem korpusiem atjaunots jumta segums. Biezie starpstāvu pārsegumi un starpsienu biezums sniedz izcilu skaņas izolāciju, griestu augstums - 3 m, logi nodrošina lielisku gaismas caurlaidību, vienlaikus saglabājot siltumu un nodrošinot skaņas izolāciju. Īpaša uzmanība pievērsta augstas kvalitātes gaisa apmaiņai iekštelpās. Ventilācija centralizēta ar izvadu katrā nekustamā īpašuma sanitārajā mezglā un virtuvē. Projekta renovācijas laikā tika saglabātas tās daļas, kas projektam piešķir savu īpašo šarmu - marmora kāpnes gaišos toņos, romantiski balkoni, kuros nesteidzīgi baudīt Jūrmalas svaigo gaisu. Mājokļu augstie griesti (3 m) ļauj telpās veidot interesantus interjera risinājumus un rada papildus telpas plašuma sajūtu. 

Jūrmalā veiksmīgi sadzīvo pagājušā gadsimta sākumā celtās koka vasarnīcas ar mūsdienu arhitektūru. To papildina mūsdienīga, Eiropas līmenim atbilstoša infrastruktūra un labiekārtota pilsētvide, uzņēmēji liedagā izvieto vasaras kafejnīcas.

Jūrmala ir visa apvienojums pilnvērtīgai un harmoniskai dzīvei. Tajā atrodas 16 pirmsskolas izglītības iestādes un 12 skolas. Arī interešu izglītība Jūrmalā ir plaši pieejama. Sākot ar mākslas un burāšanas skolām līdz Jūrmalas Mūzikas vidusskolai. Jūrmalā atrodas Majoru Sporta laukums, Sporta komplekss, Jūrmalas Sporta skola un Bulduru Sporta klubs, kā arī populārais "Līvu Akvaparks".

Sabiedriskais transports Jūrmalas iedzīvotājiem ir bez maksas - jūrmalniekiem ir iespēja saņemt Jūrmalnieku karti, ar kuru iespējams neierobežotā daudzumā pārvietoties pa Jūrmalas pilsētu.

Visām Jūrmalas iedzīvotāju grupām nodrošināta stabila atbalsta sistēma, kas ietver daudzveidīgus sociālos un veselības aprūpes pakalpojumus, kā arī ievērojamu nekustamā īpašuma nodokļa atlaidi.

"Summer House" izcilā lokācija, kvalitāte un daudzveidīgais platību piedāvājums pircējam ir gan ienesīga investīcija, gan lieliska izvēle pastāvīgai dzīvesvietai.

Īres ienesīgums vasarā sasniedz 11-12%, gada griezumā 8%, to profesionāli analizējusi Starlex Investment komanda.

"Summer House" izdevīgās lokācijas rādītāji: jūra - 100 m, Dzintaru mežaparks - 500 m, Dzintaru koncertzāle - 1 km, Starptautiskā lidosta "Rīga" - 18 km, Rīgas centrs - 22 km.

Sazinies ar Jūrmalas projekta "Summer House" pārstāvjiem - Starlex Real Estate, lai uzzinātu vairāk un iegādātos savu piejūras īpašumu! Kontakti:

Ilze Zīlniece - ilze@starlex.lv, +371 27788089;

Inga Ābula - inga@starlex.lv, +371 27726662. 


 Ja ir kādi jautājumi tad droši raksti mums un jautā
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!