Īpašums Kuldīgā - lieliska investīcija, lai baudītu laiskas brīvdienas un atvaļinājumus skaistajā un plaukstošajā Kurzemes Šveicē

Iespēja dzīvot Kurzemes Šveicē - blakus leģendām apvītajai Bangerta villai!

Kuldīgas parkā, pretī Ventas rumbai lepni slejas Kurzemes koka arhitektūras pērle - Bangerta villa. Leģenda vesta, ka 1900. gadā Pasaules saliekamo koka namu izstādē Parīzē šo ēku (toreiz Krievijas ekspozīcijas administratīvo korpusu) ieraudzījis kapteinis Bangerts un nolēmis to pasniegt savai līgavai kā dāvanu. Iespējams, ka arī Bangerta līgava bijusi Parīzē, un tieši viņa ir bijusi tā, kura iekārojusi šo skaisto koka namu. Ēku kapteinis pārvedis no Parīzes, un no dokumentiem zināms, ka sākumā tā atradusies Liepājā. Sākot ar 1906. gadu, ēku pārvietoja uz Kuldīgu, kur tā kalpoja kā Bangertu ģimenes vasaras rezidence. 

Kopš 1940. gada ēkā atrodas Kuldīgas novada muzejs. 2014. gadā pēc divu gadu ilgas vērienīgas telpu rekonstrukcijas muzejā atjaunoti unikāli sienu krāsojumi un citas interjera detaļas, ir izdevies atjaunot ēkas vēsturiskos sienu, grīdu krāsojumus un senās krāsnis. Kā arī iekārtota ekspozīcija - Bangertu ģimenes dzīvoklis, kas ļauj iepazīt, kā dzīvojuši turīgi kuldīdznieki 20.gs. sākumā. 


Kuldīga mākslinieciski un radoši spējusi apburt vienmēr - pilsētā uzņemtas vairāk kā 30 filmas, daudzi gleznotāji iedvesmojušies no Kuldīgas skaistajām ainavām. Pēdējos gadus Kuldīga arvien vairāk piesaista ārzemju viesus un dažādus tūristus, tiek atjaunotas ēkas, kurās izveidoti viesu nami, viesnīcas, restorāni un kafejnīcas, kurās izbaudīt gardēžu cienīgu maltīti. Tās plūstošo ūdeņu un vēsturiskās arhitektūras pārpilnības dēļ, Kuldīga ir iekļauta UNESCO nacionālajā sarakstā. Pilsētai raksturīgs Viduslaiku mazpilsētas šarms, kas apvienojumā ar sakopto pilsētvidi, rada gaisotni romantiskai atpūtai.


Sīkāka informācija - https://www.city24.lv/lv/nekustama-ipasuma-zinas/13737/iespeja-dzivot-kurzemes-sveice-blakus-legendam-apvitajai-bangerta-villai

Ja ir kādi jautājumi tad droši raksti mums un jautā
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!