Riverside
Rīga, Ķīpsala
1 - 4 telpas
77 - 126 m2
232 000 EUR - 400 000 EUR
Galerija

Par projektu

Riverside

Mājvieta modernā, zaļā, klusā un tajā pašā laikā strauji attīstošā mikrorajonā - Ķīpsala!

Iepazīstinām Jūs ar ekskluzīvu dzīvokļu projektu "Riverside Residence".

Projektā pieejamās mājas:

* 4-stāvu ēka Modernisma stilā (arhitekts Mārtiņš Nukša) - 7 dzīvokļi,

* 3-stāvu ēka (19.gs.arhitektūras atkārtojums) - 4 dzīvokļi,

* atsevišķi stāvoša vienģimenes māja pagalmā divos stāvos (mūsdienu 21.gs.arhitektūra).

Modernajā 4-stāvu ēkā ir tikai 7 dzīvokļi, no kuriem katrs unikāls ar savu vienreizējo plānojumu, skatu pa logiem un kvalitatīvo apdari. Katrā stāvā izvietoti divi dzīvokļi, ar skatu uz Vecrīgu un Daugavas kreiso krastu, savukārt ceturtajā stāvā ierīkots viens dzīvoklis pa visu stāvu ar skatu uz visām debespusēm. 

Modernajā 3-stāvu ēkā ir tikai 4 dzīvokļi, no kuriem katrs unikāls ar savu vienreizējo plānojumu, skatu pa logiem un kvalitatīvo apdari. Katrā stāvā izvietoti divi dzīvokļi, ar skatu uz Vecrīgu un Daugavas kreiso krastu, savukārt trešajā stāvā ierīkots viens dzīvoklis pa visu stāvu. 

Ēkas tiks aprīkota ar visām mūsdienīgajām komunikācijām, gāzes apkuri, kā arī elektriskās jaudas rezervi un liftu. Dzīvokļi piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un kvalitatīvu santehniku, kā arī stikla pakešu 3-kārtīgiem logiem koka rāmjos un masīvkoka durvīm. Visi iekšējie vēsturiskie interjera elementi tiks maksimāli saglabāti, griestu augstums dzīvokļos 3.10 metri.

Teritoriju ieskauj žogs, aiz kura paredzēta vieta automašīnu stāvvietām, kā arī skaists dārzs.  Dārzā tiks izstrādāts ainavisks projekts ar mazām arhitektūras formām - soliņi, lapenes, atpūtas vieta bērniem, barbekju vieta.

Jaunais projekts izvietots pašā salas vidū, netālu no Zundas kanāla, Rīgas Starptautiskās skolas, Ķīpsalas izstāžu halles, RTU Ķīpsalas peldbaseina un citiem stratēģiski svarīgiem valsts objektiem.

 

 


Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!