Zundas Dārzi
Rīga, Ķīpsala
2 - 2 telpas
65 - 72 m2
200 000 EUR - 450 000 EUR
Galerija

Par projektu

Zundas Dārzi

Mājvieta modernā, zaļā, klusā un tajā pašā laikā strauji attīstošā mikrorajonā - Ķīpsala!

Iepazīstinām Jūs ar ekskluzīvu dzīvokļu projektu "Urbāniskā māja ar vecmāmiņas dārzu".

Modernajā 3-stāvu projektā ir tikai 6 dzīvokļi, no kuriem katrs unikāls ar savu vienreizējo plānojumu, skatu pa logiem un kvalitatīvo apdari. Ēkas pirmajā stāvā izvietoti trīs dzīvokļi, katrs lūkojoties uz savu debespusi.

Māja tiks aprīkota ar visām mūsdienīgajām komunikācijām, gāzes apkuri, kā arī elektriskās jaudas rezervi. Dzīvokļi piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un kvalitatīvu santehniku. 

Teritoriju ieskauj žogs, aiz kura paredzēta vieta 8 automašīnu stāvvietām, kā arī skaists un ekoloģiski iekopts dārzs.  Šajā projektā dārzam ir piešķirta īpaša nozīme, tas būs dārzs, kādu mēs atceramies no bērnības - ar ābelēm un ķiršiem, aveņu audzēm, jāņogu krūmiem un savvaļas zemenēm, kur varēs atpūsties no ikdienas rūpēm vienatnē ar dabu un priecēt acis visu sezonu.  Dārzā tiks izstrādāts ainavisks projekts ar mazām arhitektūras formām - soliņi, lapenes, atpūtas vieta bērniem, barbekju vieta.

Jaunais projekts izvietots pašā salas vidū, netālu no Zundas kanāla, Rīgas Starptautiskās skolas, Ķīpsalas izstāžu halles, RTU Ķīpsalas peldbaseina un citiem stratēģiski svarīgiem valsts objektiem.

Orientējošais projekta nodošanas termiņš - 2016.gada rudens.

Aicinām jau tagad iepazīties ar šo projektu un savu nākotnes mājvietu, jo ir iespējams rezervēt un projektēt iekšējās telpas pēc pasūtītāja vēlmēm.


 


Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!