Artilērijas 65
Rīga, Centrs
1 - 4 telpas
23 - 103 m2
57 000 EUR - 260 000 EUR
Galerija

Par projektu

Artilērijas 65

Aicinām jūs piedalīties mūsu dzīvojamās zaļās dzīves piedzīvojumā jaunajā Grīziņkalna projektā - Dzīvokļi Artilērijas 65! Šis ir mūsu jaunākais un visskaistākais projekts, kas savā būtībā ietver visas priekšrocības - liels, kluss un zaļš pagalms, kas atrodas šī brīnišķīgā Grīziņkalna rajona sirdī.

Šis projekts ir īpašs, jo tas ietver renovētu bijušo Rīgas kinostudijas laboratoriju un rekvizītu noliktavu ēku, kas ir pārvērsta par 14 labiekārtotiem dzīvokļiem - loftiem. Mēs esam veltījuši lielu uzmanību detalizētai renovācijai un atjaunošanai, lai piedāvātu jums dzīvesvietu ar vēsturisku elpu un modernu komfortu.

Renovācijas rezultātā katrs dzīvoklis ir aprīkots ar jaunām komunikācijām, sākot no elektroinstalācijas līdz ūdensvada un kanalizācijas tīkliem. Mēs esam rūpējušies par skaņas izolāciju un ugunsdrošību, lai jūs varētu baudīt klusumu un drošību savās jaunajās mājās.

Dzīvokļu interjeri ir pabeigti ar augstvērtīgiem materiāliem, piedāvājot jums siltumu un eleganci. Akmens masas vannas, "Laufen" un "Grohe" santehnika, keramiskās flīzes, kvalitatīvs lamināts vai trīsslāņu koka parkets un finierētas durvis - viss ir izvēlēts, lai nodrošinātu jūsu komfortu un labklājību.

Energoefektivitāte un ilgtspēja ir mūsu prioritāte - ēka ir pārbūvēta, lai nodrošinātu A un A+ energoklasi. Esošie risinājumi, piemēram, divkameru logi, rekuperācijas sistēmas, siltās grīdas un saules paneļi, palīdzēs jums ietaupīt enerģiju un samazināt dzīvokļa uzturēšanas izmaksas.

Grīziņkalns piedāvā lielus, slēgtus un zaļus pagalmus, un mēs esam papildinājuši šo dabas oāzi ar vēl vairāk zaļumiem, lai radītu mieru un klusumu Rīgas centrā. Katram dzīvoklim ir sava ārtelpa - vai nu balkons, vai terase, nodrošinot jums privātumu un relaksāciju.

Tāpat domājot par vidi, mēs esam ieviesuši atkritumu šķirošanas sistēmu un piedāvājam iespēju iegādāties segtu auto novietni vai uzlādēt savu elektro auto.

Pievienojieties mums un izbaudiet dzīvo zaļi, dzīvojot Dzīvokļos Artilērijas 65! Šeit jūs atradīsiet savu mājokli, kurā saskaņoti saplūdī vēsture, dizains un dabas skaistums.


Uz kartesPieteikt apskati

Ernests Markovskis
+371 29904259
ernests.markovskis@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!