Šampētera Spāres
Rīga, Pleskodāle-Šampēteris
2 - 4 telpas
49 - 120 m2
78 400 EUR - 187 650 EUR
Galerija

Par projektu

Šampētera Spāres

Spāres iela savu nosaukumu ieguvusi jau 1902. gadā un ne reizi tas nav mainījies līdz pat šodienai, bet 1919. gadā Šampēteri administratīvi iekļāva Rīgas pilsētas teritorijā.

Šampēterī, Spāres ielā 14, pēc renovācijas tiek piedāvāti 11 dzīvokļi ar balto apdari, kuros ir sakārtota elektrības, apkures arī ūdens un kanalizācijas sistēmas.

Dzīvokļu platības ir no 49 līdz 120 kvm. Mājas trīs stāvos būs izvietoti astoņi divu istabu dzīvokļi, divi trīs istabu dzīvokļi un viens četru istabu dzīvoklis. Pirmā stāva dzīvokļiem papildus būs iespēja izmantot piemājas zaļo teritoriju. Katram dzīvoklim papildus tiks piedāvāta vieta noliktavai un paredzētas arī 12 autostāvvietas. Apkārt teritorijai ir uzstādīts koka žogs un automātiska kontrolējama iebrauktuve. Mājas teritorijā ir saglabāti esošie koki un krūmi, uzstādīts arī bruģis.

Nama jaunie iemītnieki saņems pilnībā renovētu māju ar atjaunotu un siltinātu fasādi, jauniem logiem, nomainītiem stāvvadiem,kārtīgu jumtu un ekonomisku, un dabai draudzīgu modernu granulu apkures katlu.


Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!
Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.