Amālijas 5A
Rīga, Āgenskalns
1 - 4 telpas
21 - 80 m2
66 300 EUR - 277 600 EUR
Galerija

Par projektu

Amālijas 5A

Ielu stūros un klusās Āgenskalna līkumainajās ieliņās, kur satikties ar mieru un vēsturi, paceļas jauna dzīvojamā ēka Amālijas ielā 5A – vēsturiski romantiskā Āgenskalna centrā. Šis projekts ir kā mīlestības izpausme pret Rīgas koka arhitektūras mantojumu, dzīvojamā ēka, kas saskārusies ar laiku un atdzimusi, noslēpjot sevī gadsimtu bagātību.

1912. gadā, arhitekta Oskara Aleksandra Johana Bāra vadībā, šī ēka stājās uz celtas pamatiem un tika piešķirts vēsturisks gaišums. Tagad, pēc ilgstošas mīlestības un aprūpes, ēka atdzimst jaunā veidolā – ar saglabātu vēsturisko šarmu un pieliktu trešo stāvu, kļūstot par patiesu pērli Āgenskalnā.

Šī ēka stāsta savu stāstu 32 dzīvokļos, kas ietver arī 4 divu līmeņu dzīvokļus. No 20 līdz 100 kvadrātmetri dzīvokļu platība sniedz dzīvotājiem iespēju izvēlēties tieši to, kas atbilst viņu vēlmēm un vajadzībām. Katrs dzīvoklis ir kā mazs mākslas darbs – pilnībā aprīkots un izpildīts ar augstas klases apdares materiāliem, kur dominē ozola parkets, ieklāts tradicionālajā klasiskās skujiņas tehnikā.

Ēkas fasāde ir kā glezna, kurā atdzimis vēsturiskais burvīgums. Pārklāta ar lineļļas krāsu, tā ir ne tikai vizuāli pievilcīga, bet arī ekoloģiska un ilgstīga. Vēsturisko koka ēkas vērtība saglabāta un cienīta, pieskaņojot to mūsdienu dzīves ritmam.

Iekšpagalms nav tikai telpa starp ēkām – tas ir dzīvokļu iemīļota atpūtas un sociālās dzīves teritorija. Zaļš un slēgts, pagalms ir apzaļumots un piedāvā gan atpūtas zonas, kur var baudīt koka ēkas ēnu, gan spēļu laukumu mazajiem iedzīvotājiem. 12 autostāvvietas un elektroauto uzlādes vieta nodrošina ērtības tiem, kuriem ir sava četrās riepas lielā mīlestība.

Dzīvokļos gaidāms siltums un miers – autonoms gāzes apkures katls un atsevišķi siltuma apkures skaitītāji katram dzīvoklim. Griestu augstums svārstās, radot katrā stāvā un dzīvoklī savu vidi – no 2,85 metriem pirmajā stāvā līdz impozantajiem 3,8 metriem trešajā stāvā.

Šis projekts ir ne tikai dzīvokļu komplekss – tas ir stāsts par mīlestību pret vēsturi un aicinājums iegrimt dzīvokļā, kur vēsture un mūsdienu komforts saplūst harmonijā. Amālijas iela 5A – tā ir ne tikai māja, bet arī ceļš uz laimi, ietīts vēstures un romantikas mājošajā noslēpumā Āgenskalnā.


Uz kartesPieteikt apskati

Ernests Markovskis
+371 29904259
ernests.markovskis@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!