Maskavas 85
Rīga, Maskavas priekšpilsēta
1 - 2 telpas
35 - 61 m2
65 000 EUR - 111 000 EUR
Galerija

Par projektu

Maskavas 85

Maskavas ielā 85 atrodas vēsturisks jūgendstila mūra īres nams ar veikalu celts 1914.gadā pēc civilinženiera I.Etina projekta.

Šobrīd nams ir lieliski renovēts, nomainītas visas komunikācijas, atjaunota kāpņu telpa, dzīvokļi sagatavoti pārdošanai ar pilnu kvalitatīvu apdari. Katrā dzīvoklī savs gāzes apkures katls. Piektā stāvā izvietoti DEMO dzīvokļi - pilnībā aprīkoti ar virtuvi un pārējām mēbelēm.

Pavasarī tiks pilnībā pabeigta nama renovācija - atjaunota fasāde un sakārtota teritorija ar 20 autostāvvietām, kas pieejamas par papildus samaksu. Pieejamas arī 3 garāžas.

Kopā M85 projektā pieejami 25 dzīvokļi, no kuriem 11 ir fasādes ēkā.

Maskavas Priekšpilsēta (agrāk Latgales priekšpilsēta) ir viena no vecākajām apdzīvotajām vietām Rīgā, kas bagāta ar skaistām vēsturiskām vietām, kuras lieliski saglabājušās vai atjaunotas. Vēsturiskie Sarkanie spīķeri un Centrāltirgus, atjaunotais Siena tirgus, sakoptais Miera dārzs, Klusais dārzs - tie ir tikai daži tuvākie Maskavas ielas 85 vides objekti. Netālu ir TC Mols, Krasta Depo, Sky lielveikals, Dino Zoo Pasaule. Ļoti laba infrastruktūra, netālu dažādas skolas, bērnudārzi un bērnu un pieaugušo sporta un attīstības izglītības iestādes. 


Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!