Amatciems
Cēsu nov., Drabešu pag.
3 - 5 telpas
107 - 480 m2
280 000 EUR - 590 000 EUR
Galerija

Par projektu

Amatciems

Amatciems - gleznainā vietā izveidots vienotas arhitektoniskās kvalitātes savrupmāju ciems.

Neatkārtojamu ainavu veido visi dabas pamatelementi: zeme ar plastisku reljefu, dzīvs ūdens, svaigs gaiss, sildoša uguns kamīnos un krāšņos saulrietu staros, tūkstošiem koku un senatnīgi akmeņi ainavā.

Visi dabas elementi sastopami arī katrā mājā, sargājot iedzīvotāju mieru, veselību un sniedzot līdzsvaru ar dabu.

Iedzīvotāju ērtībai Amatciemā nodrošinātas visas mūsdienu komunikācijas: nepieciešamās jaudas zaļo elektrību saražo saules paneļu parks, dzeramais ūdens tiek iegūts no dziļurbuma akas, kanalizācijas notekūdeņi tiek novadīti ārpus ciema teritorijas uz pašvaldības attīrīšanas iekārtām, ātrgaitas maģistrālie optiskie tīkli un mūsdienīgas tehnoloģijas dod iespēju piedāvāt klientiem stabilu un garantētu bezkompromisa interneta ātrumu. 

Amatciemā mežs nav pārvērsts par pilsētas parku, bet blakus sakoptam zālājam ir ziedoša pļava. Nopļautā zālājā parasti nav jāņtārpiņu, bet Amatciemā siltajās vasaras naktīs zālē mirdz simtiem mazu lukturīšu. Dīķos dzirdams skanīgs zaļo varžu koris. Līdzsvars starp apkārtējo vidi, attīstītu infrastruktūru un vizuālu estētiku izveido premium klases ciema tēlu, apliecinot, ka cilvēka un dabas harmonija pastāv.

Ideja veidojot ciematu - realizēt vēlmi dzīvot labiekārtotā, ainaviskā un meža ieskautā īpašumā pie ūdens. Ciemata iekšējās kārtības noteikumi paredzēti līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kuri neuzskata tos kā rīcību ierobežojošus, bet gan kā mieru un klusumu veicinošus. Tie paredz, ka ciematā nav žogu, vakaros un naktīs nav atļauts skaļi trokšņot un atgādina to, ka suns ir cilvēka draugs, kurš nakts laikā atrodas iekštelpās.

Lai panāktu harmonisku ēku iekļaušanos vidē, ļoti rūpīgi tiek pārdomāta māju atrašanās katrā konkrētā īpašumā. Mūsu piedāvājumā ir standarta māju projekti, ko iespējams pielāgot klienta vēlmēm, kā arī iespējams izvēlēties savu individuālu projektu (tādā gadījumā ēkas projekts jāsaskaņo ar projekta attīstītāju).

Galvenie ēkas novietojuma kritēriji ir reljefs, ainava un debespuses. Tiek rūpīgi izvērtēts, lai mājas iekļautos ainavā, tajā pašā laikā piedāvājot mājas iemītniekiem vislabākos dabas skatus no iekštelpām.

Mājas celtniecībā iespējams izvēlēties vienu no trim apbūves tipiem - koka karkass, guļbūve vai mūra ēka, to papildinot ar laukakmens, dekoratīva koka apšuvuma, krāsota apmetuma vai stikla ārsienu apdari. Pieļaujamie jumta segumi - niedres, plēstas koka skaidas, māla vai cementa dakstiņi, kā arī zālāja segums.


Uz kartesPieteikt apskati

Uģis Lancmanis
+371 22555666
ugis@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!