Alfrēda Kalniņa luksusa apartamenti
Rīga, Centrs
1 - 4 telpas
51 - 146 m2
128 000 EUR - 252 540 EUR
Galerija

Par projektu

"Alfreda" Luksusa Apartamenti

Alfrēda apartamentu komplekss atrodas ēkā, kas ir iekļauta UNESCO pasaules mantojumā. Šī ēka ir celta pagājušā gadsimtā, un ir daļa no Rīgas vēstures, nes sevī šī lieliskā laikmeta atspulgu.

Pirms pieciem gadiem ēka tika pilnībā atjaunota; tā ir saglabājusi savu vēsturisko vērtību, iegūstot visas jaunas komunikācijas.  Ēkas neoklasicisma un eklektikas elementi ir saudzīgi restaurēti un saglabāti. Apdarē ir izmantots ar izsmalcinātiem elementiem rotāts, dabīgais akmens un matēti sarkanas krāsas dekoratīvie ķieģeļi.

"Alfreda" komplekss sastāv no četrām ēkām, kuras veido slēgtu kontūru ar mājīgu iekšpagalmu - atriumu un dārzu tā centrā. Māja atrodas pašā Rīgas centrā, soļa attālumā no Vērmanes parka. Ēkai ir visas mūsdienu komunikācijas: pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija, apkure ar individuālu skaitītāju, elegants vestibils, skaistas kāpņu telpas, zelta lifts. Griestu augstums – pirmajos divos stāvos 3 m, trešajā un ceturtajā stāvā – 3,5 m, mansarda stāvā 2,5m. Liels bonuss ir jaunās paaudzes Boxparking autostāvvieta , ko var iegadāties īpašumā vai īrēt. VIsos pārdotos dzīvokļos dzīvo pieklaīgi un lieliski kaimiņi.

Pārdošanā ir 20 dzīvokļi, kuru platība ir no 51 līdz 146 kvadrātmetriem. Ir pieejami 1 , 2 ,3 un 4 istabu dzīvokli.  Dzīvokļi ir ar pilnu apdari, iebuvētu virtuvi, tehniku un visām mēbelēm. Dzīvokli is aprīkoti ar kamīniem, dažiem ir balkons, no kura paveras elpu aizraujošs skats uz Vecrīgu. Labs investīciju objekts. Vairāki dzīvokli ir peejami ar tekošo naudas plūsmu. 


Uz kartesPieteikt apskati

Maija Kurača
+371 29995599
maija@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!