Tallinas 48
Rīga, Centrs
2 - 3 telpas
53 - 63 m2
131 250 EUR - 171 180 EUR
Galerija

Par projektu

'"Tallinas 48"

Renovēta ēka, kas atrodas Aleksandra Čaka ielā 123, sastāv no 16 mājīgiem 2 un 3 istābu dzīvokļiem. Pārdomāts un funkcionāls plānojums nodrošinās komfortu dzīvokļu īpašniekiem. Pagrabstāvā ir plašas noliktavas mantu glabāšanai un slēgta velosipēdu novietne. Ēkā paredzēts lifts. Teritorija un koplietošanas telpas ir apgaismotas ar LED lampām. Apkure - Rīgas siltums, mūsdienīgi radiatori ļauj noregulēt nepieciešamo temperatūru, katram dzīvoklim ir savs siltuma skaitītājs. Griesti ir 2,80 metrus augsti, sienas ir krāsotas un ar skaņas izolāciju. Arī grīdas ar skaņas izolāciju, Tarkett koka segums. Vannas istabās ir apsildamas grīdas, flīzes un mūsdienīga augstas kvalitātes Laufen un Villeroy Bosch santehnika. Dzīvokļos ir koka iekšdurvis, metāla ieejas durvis, trīskārši stikla paketes logi.

Renovēta mājīga māja atrodas Rīgas centrā blakus Ziedoņdārzam. Apzaļumotajā labiekārtotajā teritorijā būs 6 modernas ēkas ar atpūtas zonu, bērnu rotaļu laukumu un pastaigas vietām. Dzīvojamā kompleksa dzīvokļiem būs lieli logi, kas ļaus tiem palikt gaišiem un ērtiem. Tāpat iedzīvotāju ērtībam mājās ir paredzēti lieli lifti un uzbrauktuves. Pateicoties projekta būvniecībai, kurā izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli, efektīvi tehniskie un inženiertehniskie risinājumi, projekta ietvaros piedāvātie dzīvokļi atšķiras ar augstāko kvalitāti, komfortu, lielisku skaņas izolāciju un patīkamu iekštelpu mikroklimatu. Komplekss apvieno sevī visas mūsdienu dzīvei lielajā pilsētā nepieciešamās īpašības.

Dzīvojamā kompleksa teritorijā būs slēgta automašīnu stāvvieta, tiek ierīkotas vietas elektrisko transportlīdzekļu uzlādēšanai, kā arī velosipēdu stāvvieta.

Labiekārtotā teritorija tiks nožogota, apzaļumota, aprīkota ar atpūtas vietām, soliņiem un mūsdienīgu rotaļu laukumu, pa perimetru tiks apstādīts zaļš žogs, koki, krūmi un zaļš mauriņš. Iedzīvotāju drošību visu diennakti visā teritorijā nodrošinās videonovērošanas kameras ar ierakstu, ar iespēju tiešsaistes skatīšanos izmantot Jūsu datorā, viedtālrunī vai planšetdatorā. Ēku ieejas durvis tiks aprīkotas ar kodētu piekļuves sistēmu, dzīvokļi - ar domofoniem. Piekļuve kompleksa teritorijai tiks veikta caur vārtiem, kas aprīkoti ar barjeru, ir paredzēts diennakts apsardzes punkts.

Augstas kvalitātes būvniecības tehnoloģijas, labi attīstīta infrastruktūra un nožogots apsargāts pagalms padara dzīvojamo kompleksu pievilcīgu un ērtu dzīvei.

Dzīvojamās mājas plānotais nodošanas termiņš - 2022. gada jūnijs.


Uz kartesPieteikt apskati

Maija Kurača
+371 29995599
maija@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!