PineWood Apartments
Jūrmala, Pumpuri
2 - 4 telpas
65 - 330 m2
175 000 EUR - 590 000 EUR
Galerija

Par projektu

PineWood Apartments

Jauns dzīvojamais komplekss Pumpuros, blakus slavenajām Raiņa priedēm un iecienītajai koncertu / mākslas / atpūtas telpai "Raiņa Sēta".

Projekts atrodas klusā un skaistā vietā, tikai 5 minūšu attālumā no balto smilšu pludmales..

Dzīvojamais komplekss PineWood Apartments sastāv no trim ēkām – divas no tām jaunbūves un viena Jūrmalas arhitektūras renovācija. Ēkas būvētas tā, lai maksimāli iekļautos Jūrmalas arhitektūrā, saglabājot Jūrmalai piemītošo dabiskumu un romantismu, kā arī iekļaujot modernus risinājumus un dizainu.

Visi apartamenti izveidoti ar plašiem, gaišiem plānojumiem. Komplesā pieejami 2, 3 un 4 istabu mājokļi ar platībām no 65 –330 m2.
Pirmā stāva apartamenti tiek piedāvāti ar plašām āra terasēm, kur mājas iedzīvotāji varēs baudīt silto laiku uz privates terases.

Trešā stāva apartamenti tiek piedāvāti ar plašām jumta terasēm, uz kurām ved izcili skaistas, kvalitatīvas ozolkoka kokgriezumu trepes gaišos toņos, kas ir meistara roku darbs.

Jāpiemin, ka visos apartamentos ir īpaši rūpīgi piedomāts pie telpu iekšdurvju dizaina un funcionalitātes. Koka durvis ir ražotas uz pasūtījumu, tās ir īpaši augstām ailēm, kvalitatītām apdarēm un dod papildus plašumu un gaišumu katrā apartamentā.

Visiem dzīvojamā kompleksa PineWood Apartments dzīvokļiem ir pilna kvalitatīva iekšējā apdare (parkets, marmors, granīts, Villeroy & Boch sanitārtehnikas izstrādājumi), tie ir pilnībā gatavi dzīvošanai.

Katrā asevišķā dzīvojama telpā uzstādīti elektŗibas regulatori, lai pilnībā kontrolētu telpu temperatūru un apkures izmaksas.

Ēku ārējā dizaina galvenais elements ir izpildīts ar vērtīgu sugu koku tumšu un gaišu nokrāsu. Lieliska skaņas izolācija, kas uztur mieru un klusumu kompleksā, nodrošina monolīta dzelzsbetona ēku karkass, kluss panorāmas lifts.

Ēku kopējā platība sastāda 5826 m2, komplekss sastāv no divām 3 stāvu mājām (katrā mājā ir 14 dzīvokļi) un divstāvu viesu nama. Katrā ēkā ir savs gāzes katls, individuāli regulējama apkures sistēma. Katrā individuālajā dzīves telpā ir uzstādīta elektrība, apkure, ventilācija, ugunsdrošība, domofonu sistēmas.

Komplekss nodrošina autostāvvietu auto novietošanaoi, velosipēdu stāvvietu, rotaļu laukumus.

Iegādājoties apartamentus viena auto stāvvieta bez maksas tiek nodoršināta slēgtā pagalmā ēkas teritorijā.

Apsaimniekošanas izdevumi 1,21 EUR/m2, kuros iekļauta koplietošanas elektrība, apkure, ēkas un teritorijas uzkopšana, videonovērošana.

Rajona infrastruktūra ir pilnībā attīstīta (veikali, pakalpojumu uzņēmumi, viesnīcas, restorāni, izglītības un medicīnas iestādes), ērta transporta satiksme starp Jūrmalas rajoniem un pilsētām (autobusi, mikroautobusi, Pumpuri dzelzceļa stacija).

Iespējams tieši šīs būs Jūsu jaunās mājas Jūrmalā!Video:


Uz kartesPieteikt apskati

Maija Kurača
+371 29995599
maija@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!
Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.