Mednieku ielas apartamenti
Rīga, Klusais Centrs
1 - 4 telpas
47 - 136 m2
143 300 EUR - 416 300 EUR
Galerija

Par projektu

Mednieku ielas apartamenti

Klusais centrs ir vieta ar izteiktu miera izjūtu, bez lieliem trokšņiem, bez veikalu ķēdēm, bet ar iespaidīgu jūgendstila arhitektūras daudzveidību. Tieši šādu dzīvi piedāvā jaunais projekts Mednieku ielā.

Jauni, moderni aprīkoti dzīvokļi ar augstvērtīgu, pilnu apdari. Gandrīz visiem dzīvokļiem ir balkoni. 

Mājas fasāde ir ventilējama no dabīgā akmens paneļiem. Par iedzīvotāju drošību rūpējas videonovērošanas kameras, namruņi, mikroshēmu piekļuves kartes. Dzīvokļiem ir visas pilsētas komunikācijas, koka logi. Iedzīvotāju ērtībām ir uzstādīts plašs, kluss "Schindler" lifts.

Klusajam centram ir labi attīstīta infrastruktūra, viegla piekļuve sabiedriskajam transportam un apkārtnē ir prestižas izglītības iestādes jaunajai paaudzei. 

Augstas kvalitātes restorāni, kafijas veikali un vīna degustācijas vietas notur augstu prestižu Klusajam centram un piesaista labus kaimiņus - diplomātus, vēstniecību darbiniekus un, protams, ārzemniekus, kas labprāt iegādājas īpašumus Klusajā centrā.

Daugavas promenāde, Andrejosta, Kronvalda parks, teātri, muzeji un koncertzāles  - tās ir tikai dažās vietas, kas vairos vērtību Jūsu jaunajam īpašumam!Video:


Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!