Telegraph Offices, Audēju iela 15
Rīga, Vecrīga
1 - 10 telpas
320 - 7500 m2
5 000 EUR - 30 000 EUR
Galerija

Par projektu

Telegraph Offices, Audēju iela 15

Iznomā A klases biroja telpas rekonstruātā biroju ēkā ''Telegraph Offices'' Vecrīgā, Audēju ielā 15 blakus T/C ''Galerija Centrs''!

Ēkā ir veikta rekontrukcija, sākot ar pārsegumiem, inženierkomunikācijām, kas tiks pabeigta 2019. gada sākumā, pēc kā tiks sākta iekštelpu renovācija. Biroja telpas ir pieejamas ar pilno apdari no 2019. gada vasaras, potenciālajiem nomniekiem ir iespēja vienoties par telpu pielāgošanu atbilstoši apdares un plānojuma vajadzībām.

''Telegraph Offices'' biroju ēkas 1. stāvā atrodas tādi nomnieki kā ''Maxima Express'' un ''Caffeine'', 2. un 3. stāvu aizņem Workland.

Biroji ir aprīkoti ar ventilācijas un gaisa dzesēšanas sistēmām, kas ir individuāli regulējamas atbilstoši katra stāva nomnieka vajadzībām.

Telpu apdarē tiek izmantoti augstvērtīgi materiāli - Duravit santehnika, LED gaismas ķermeņi, Villeroy & Bosch AG flīzes (koplietošanas telpās un WC), Paragon Macaw Stripe paklājflīzes (biroja telpās), starpsienu apdarē tiek izmantots ģipškartons un stikla starpsienas (skaņas izolācija no 20db līdz 44 db).

Pieejams ļoti jaudīgs CAT 5 optiskais internets.

Telpu plānojums uz doto brīdi atvērts, bet ir iespējams pielāgot nomnieka vajadzībām, gan izveidojot pilnībā atvērtu plānojumu, nojaucot nenesošās starpsienas, gan izbūvēt papildus starpsienas priekš izolētiem kabinetiem.

Nomas maksa ir 13.00-15.00 EUR/m2 līmenī, kas ir atkarīga no ieguldījumu apjoma veicot telpu pielāgošanu nomnieka vajadzībām.

Nekustamā īpašuma nodoklis ir iekļauts apsaimniekošanas maksā.


Uz kartesPieteikt apskati

Oskars Frīde
+371 29352652
oskars@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!