Jomas&Beach Residence
Jūrmala, Majori
2 - 4 telpas
36 - 113 m2
0 EUR - 0 EUR
Galerija

Par projektu

Jomas & Beach Residence – viens no labākajiem piedāvājumiem vidējā cenu segmentā Jūrmalā.

Apartamenti atrodas Majoros, blakus Jomas ielai, kas ir centrālā gājēju iela Jūrmalā, un dažu soļu attālumā no pludmales.

JOMAS&BEACH RESIDENCE arhitektūra apvieno sevī gan Jūrmalas pirmskara elementus – dekoratīvus kokgriezumus un tornīšus, gan mūsdienu dzīvojamās telpas elementus – stiklu, koku un akmeni .

JOMAS&BEACH RESIDENCE fasādi grezno viegli, graciozi Art-deko elementi, kuri iepatiksies gan jauniem, ambicioziem cilvēkiem, gan vecākai paaudzei, kam patīk klasiski motīvi.

Īpašs, emocionāls arhitektūras simbols JOMAS&BEACH RESIDENCE – “Spring Vines” kokgriezums. Griezuma tematika – ziedi, uzplaukums, zaļais dārzs, kā arī kokgriezuma apvienojums ar stiklu, interjera un eksterjera elementiem – simbolizējot dzīves enerģiju.

Iegādei tiek piedāvāti 18 apartamenti platībās no 36 līdz 113 kv.m.

Apapartamenti, kas izvietoti trešajā un ceturtajā stāvā, ir divstāvu „loft” tipa ar lielisku skata perspektīvu uz apkārtējo Jūrmalu. Tie ir ļoti gaiši, mūsdienīgi un ērti.

BEACH RESIDENCE apartamenti ietver sevī pilnu tehniskās apkalpošanas kompleksu, iekļaujot teritorijas uzkopšanu, automātisko apkures kontroli online režīmā, diennakts videonovērošanu.

Līdz jūrai – 5 minūtes ar kājām.


Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!