IRIS Apartments
Rīga, Zolitūde
2 - 4 telpas
50 - 90 m2
91 680 EUR - 167 860 EUR
Galerija

Par projektu

IRIS Apartments

“IRIS” Apartments ir unikāls dzīvojamo ēku komplekss ekoloģiski tīrā, zaļā un gleznainā Rīgas mikrorajonā Šampēterī, kas atrodas starp Latvijas galvaspilsētas Rīgas centru un vienu no skaistākajām kūrortpilsētām Latvijā — Jūrmalu.

Kompleksa atrašanās vieta un apkārtējā vide ir būtiski ietekmējusi “IRIS” mājokļu vizuālo izskatu un stilu, tieši tāpēc kvartāla arhitektūrā ir izmantota eleganta faktūra un dabas krāsu toņi. Pateicoties lakoniskajam dizainam, “IRIS” organiski iekļaujas apkārtnes ainavā.


Dzīvojamo ēku kompleksa IRIS kopējā platība ir 2,5 hektāri. Kompleksa pirmā kārta sastāv no trim trīsstāvu daudzdzīvokļu ēkām — mājas A (izvietota gar Apūzes ielas būvlaidi), mājas B un mājas C (izvietotas gar Skrīnes ielas būvlaidi). Projekta pirmās kārtas zemes gabala platība ≈ 8564 m². Projektā pirmajā kārtā paredzēts izbūvēt 77 dzīvokļus ar platību no 55 m² (vienistabas dzīvoklis) līdz 130 m² (trīsistabu dzīvoklis).


Šampētera vēsture ir cieši saistīta ar Rīgas ārpilsētas muižiņām, kuras būvēja netālu no pilsētas centra, koku ielokā.

“IRIS” projekta filozofija — moderns dzīvoklis pilsētā ar privātmājas priekšrocībām. Projekta pamatideja — cilvēku vēlme atrast vietu, kas ne tikai sniedz mieru, komfortu, ir vizuāli skaista, bet tajā vienlaikus ir jūtama individualitāte. Projekta autori uzskata, ka individualitāte nav tikai vārds, tas ir dzīvesveids.

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS - mājoklis tiem, kas novērtē komforta līmeni.


Uz kartesPieteikt apskati

Mārcis Mikazāns
+371 25665661
marcis.mikazans@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!