Valdemāra Rezidence
Rīga, Centrs
3 - 4 telpas
95 - 165 m2
200 000 EUR - 520 000 EUR
Galerija

Par projektu

Valdemāra Rezidence

Piedāvājumā uz pārdošanu un uz īri dzīvokļi prestižā, rekonstruētā namā Krišjāņa Valdemāra ielā, pašā pilsētas vēsturiskajā centrā!

Šai skaistajai ēkai ir restaurētas greznas kāpņu telpas un vēsturiskās ēkas skaistā fasāde. Valdemāra rezidencē ir viss, lai radītu savu kultūras, miera un elegances pasauli. Tikai iedzīvotājiem paredzēta mājas kinozāle ar kamīna telpu un vīna pagrabs, kā arī ērtas mantu glabātuves. Turklāt mājas iedzīvotāji var baudīt visas blakus esošās viesnīcas priekšrocības!

Rekonstrukcijas gaitā ēkā veikti vairāki kvalitatīvi uzlabojumi, kā, piemēram, izbūvēti divi pasažieru lifti, iekšpagalmos izbūvētas terases, ēka ieguvusi jaunus koka logus un durvis un mūsdienīgas inženiertehniskās sistēmas - katlu telpu, siltumtrasi, siltummezglu, ventkameru, vājstrāvu un elektrosadales telpas, gaisa kondicionēšanas sistēmas mansarda stāva dzīvokļos, jo pārējos dzīvokļos ventilācija nodrošināta ar Skandināvijā populārajām gaisa padeves ierīcēm. Nama atjaunošanā tika saudzētas vēsturiskās vērtības - kāpņu telpas jūgendstila ģipša dekori un flīzes, margu metāla elementi, koka durvis un greznā fasāde. Iebūvējot mūsdienīgas inženiertehniskās sistēmas un būvniecībā izmantojot tikai videi draudzīgus materiālus, „Valdemāra rezidencē" ir radīti komfortabli un droši dzīves apstākļi.

Nams Krišjāņa Valdemāra ielā 23 - romantizētā jūgendstila viesnīcas ēka celta 1901. gadā, arhitekti Heinrihs Kārlis Šēls, Fridrihs Šefels, Alberts Gīzeke.  Ēkas fasāde ar atsevišķām romantiski stilizētām detaļām, piemēram, zelmiņiem vācu renesanses formās, veidota, izmantojot Berlīnes arhitekta A. Gīzekes skices.  Apdarē dominē jūgendstila ornamentika.  Kāpņutelpā krāšņas vitrāžas un kokgriezumi. 

Ēka atrodas Rīgas klusajā centrā, starp Elizabetes un Dzirnavu ielām, blakus Valdemāra Centram.Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!