Blaumaņa residence
Rīga, Centrs
1 - 4 telpas
39 - 125 m2
110 760 EUR - 360 840 EUR
Galerija

Par projektu

VĒSTURISKS MANTOJUMS MŪSDIENU PILSĒTĀ

"Blaumaņa residence”, kā 19. gadsimta beigu klasiskās kultūras mantojuma atspoguļums, sastāv no trīs dažādiem dzīvokļu korpusiem: Vēsture, Literatūra un Arhitektūra.

Skaistā nama katrā korpusā ir 6 stāvi. Piedāvājumā ir vienistabas, divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļi ar pilnu apdari un 34 – 154 m² platību.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Interjera dizains atbilst ēkas vēsturiskajam kontekstam: minimālisms, lakoniskas formas, neitrālas krāsas un dabiskas faktūras. Vannas istabas ir izklātas ar augstākās klases flīzēm. Slavena itāļu zīmola iebūvējamā santehnika un radiatori. Ieejas un iekšdurvis veidotas no koka, parketa grīdas segums. Ēkā pabeigti visi elektromontāžas darbi, uzstādīti divkameru un trīskameru stikla pakešu logi, kā arī koka logi un palodzes. Mājā ir ierīkoti trīs lifti.

Ēkā ir uzstādīti jauni inženiertehniskie tīkli. Plašais dzīvokļu plānojums ir balstīts uz moderna interjera funkcionālajiem aspektiem. Galvenā plānojuma prioritāte ir komforts, drošība un ērtība.

Pāris minūšu gājiena attālumā no ēkas atrodas Latvijas Nacionālā Opera, teātri, muzeji, mākslas galerijas, restorāni un kafejnīcas. Netālu ir arī dažādi iepirkšanās centri, izglītības un medicīnas iestādes, kā arī plašs sabiedrisko transportu tīkls, kas ļaus ērti nokļūt jebkurā pilsētas rajonā.

Video:


Uz kartesPieteikt apskati

Kristīne Dmitrijeva
+371 24205240
kristine@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!
Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.