EDINBURGH Apartments&Lofts
Jūrmala, Dzintari
1 - 3 telpas
30 - 86 m2
133 440 EUR - 366 222 EUR
Galerija

Par projektu

EDINBURGH Apartments&Lofts

EDINBURGH Apartments&Lofts - revitalizēts piejūras īpašums ar 14 000 m2 plašu piemājas parku!

Projektu veido divu, savstarpēji saistītu, ēku komplekss, kurās izvietoti 65 apartamenti un 18 lofti, kur katram apartamentam un loftam - sava terase vai balkons. Visi apartamenti tiek piedāvāti ar pilnu apdari - par papildus samaksu izvēlei pieejami divi arhitektu biroja "Open AD" radīti interjera risinājumi.

Ēku pārbūve veikta, respektējot vides kontekstu un tradicionālo 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma Jūrmalas koka arhitektūras būvmākslu. Par to liecina, fasādes apdarē izmantotais, koks - tā dekoratīvais krāsojums un balkonu dekors, kas atsauc atmiņā tradicionālos, kokgriezumiem bagātos Jūrmalas balkonus.

19. gadsimta beigās tagadējā Dzintaru apkaime bija iecienīts turīgo rīdzinieku un Krievijas aristokrātu vasarnīcu rajons. Tajā bieža viešņa bijusi arī lielkņaze Marija Aleksandrovna, pēc kuras laulībām ar Edinburgas hercogu Alfrēdu, apvidus ieguvis nosaukumu Edinburga. Šodien EDINBURGH Apartments&Lofts atsauc atmiņā apkaimes vēstures aristokrātisko noskaņu un vienlaikus saviem rezidentiem piedāvā mūsdienīgu komfortu un kvalitatīvu dizainu kā pašsaprotamas un sasniedzamas vērtības. Projekta autore ir starptautiski atzītā arhitekte Zane Tetere-Šulce un viņas vadītais arhitektu birojs "Open AD".Iemītnieku ērtībai tiek piedāvātas arī mantu glabāšanas telpas, velosipēdu novietnes un autostāvietas teritorijā.

EDINBURGH Apartments&Lofts lokācija ir perfekts risinājums svaiga gaisa, aktīva dzīvesveida un kultūras baudu apvienojums, jo pastaigas attālumā atrodas smilšu pludmale, Jomas iela, Dzintaru koncertzāle, Dzintaru mežaparks, sporta kompleksi, restorāni un citas izklaides vietas.Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!
Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.