Open Centre
Rīga, Centrs
1 - 10 telpas
135 - 1500 m2
1 500 EUR - 20 000 EUR
Galerija

Par projektu

OPEN CENTRE ir mūsdienīgs nomnieka vēlmju piepildījums.

Atpazīstamība. Prestižs. Pilsētas centrs.

Ēkas dzīvi var iedalīt divos posmos. Par otrā posma sākumu var uzskatīt 2008.gadu, kad tā tika atjaunota un nodrošināta ar mūsdienīgu servisu un ērtībām. Nams šodienas nomniekam sniedz pieejamu, ērtu un elegantu vidi, ir pilnībā renovēts un atbilst “A” klases biroja ēkas prasībām.

Savukārt pirmais no posmiem sākās 1929.gadā, kad pēc Pirmās Latvijas brīvvalsts ģenerāļa Pētera Sniķera pasūtījuma, leģendārais arhitekts Eižens Laube, radīja tiem laikiem vienu no modernākajiem namiem Rīgā. “Sniķera Nams” ir klasiskā funkcionālisma paraugs un tā plašie logi, kas tolaik bija jaunums, ir pietiekami gaiši arī mūsdienu standartiem.

Jau kopš ēkas pirmsākumiem tika uzskatīts, ka nams Brīvības ielā 39, spējis atdzīvināt Rīgas galveno ielu – Brīvības ielu. Pateicoties tam, ka ēka atrodas starp Lāčplēša un Dzirnavu ielām un netālu esošajām Valdemāra un Elizabetes ielām, OPEN CENTRE apmeklētāji un tajā strādājošie novērtēs daudzpusīgās un ērtās piekļūšanas iespējas ēkai. Tuvākajā apkārtnē ir pieejams viss nepieciešamais uzņēmējdarbības veikšanai un ja Tev kāds jautā, kur atrodas Rīgas galvenais darījumu centrs, nekļūdīsies, ja teiksi – apmēram tur, kur OPEN CENTER, Brīvības ielā 39.

Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!