Jupiter Centre
Rīga, Klusais Centrs
1 - 20 telpas
100 - 4500 m2
1 500 EUR - 60 000 EUR
Galerija

Par projektu

Jupiter Centre ir A klases biroju ēka Rīgā, Skanstes ielā 7.

Katra tā stāva platība ir aptuveni 530 kvadrātmetri, bet kopējā biroju īrei paredzēto telpu platība – 8 052 m2.

Ēka sastāv no 14 stāviem un 2 līmeņu pazemes autostāvvietas, kas ir paredzēta 170 automašīnām.

Ēkas projekta attīstība tika uzsākta 2003. gadā, bet būvniecības darbi 2007. gadā. Ēku tika nodota ekspluatācijā 2012. gada septembri.

Apkārtnē labi attīstīta infrastruktūra, tuvumā atrodas ''Place 11'' un ''Rietumu Capital Centre'' biroju ēkas, T/C ''Maxima'', Arēna Rīga u.c.

Augstas līmeņa biroju ēka - tiek nodrošināta gaisa kondicionēšana un ventilācija ar BMS jeb ''aktīvo griestu'' sistēmu, kas sniedz augstu komforta līmeni.

Nomai piedāvājam birojus ēkas 9, 10, 11. stāvā, katra stāva platība ~ 600 m2.

Birojiem atvērts plānojums ar nodalītām pārrunu/vadības telpām, virtuvi, ēkas 1. stāvā atrodas restorāns, ēkā ir 2 līmeņu pazemes auto stāvvieta.

Telpu plānojumu iespējams pielāgot nomnieka vajadzībām. Var vienoties, ka iznomātājs veic kosmētisko remontu, ja nepieciešama telpu pārplānošana, iznomātājs to var veikt, bet par nomnieka līdzekļiem.

Papildus jāmaksā par komunālajiem maksājumiem (ūdens/kanalizācija, siltums/kondicionēšana, koplietošanas elektrība).

Karkass — monolīta dzelzsbetona kolonnas un pārsegumi. Ārsienas — stiklotajās daļās alumīnija konstrukcijas fasāžu sistēma ar dubulto stikla pakešu aizpildījumu kā arī siltinātu paneļu fragmentiem. 1. stāva līmenī atklāta atveidņotas monolītā dzelzsbetona daļas. Iekšsienas — ģipškartona starpsienas, stiklotas iekšsienas, kā arī mūrētas vieglbetona bloku starpsienas. Starpstāvu pārsegums — monolītais dzelzsbetons. Jumts — dzelzsbetona pārsegums, profilētās metāla loksnes, virs tā siltumizolācijas kārta 200 mm biezumā un ruļļmateriāla jumta segums. Logi un durvis — alumīnija konstrukcijas logi, stiklotas un ugunsdrošās durvis, fasāžu sistēmas ar stikla pakešu aizpildījumu. Lifti — četri ātrgaitas lifti no abiem autostāvvietas stāviem. Inženiertīkli — visas nepieciešamās komunikācijas, datortīkls. Videonovērošanas un apsardzes sistēmas, ugunsdzēsības signalizācija un automātiskā sprinkleru sistēma, ventilācija un dzesēšana, ka arī citi tehniskie risinājumi, kas veicina siltuma un elektroenerģijas patēriņa ekonomiju

Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!