Ķempeļa nams
Rīga, Centrs
2 - 2 telpas
65 - 74 m2
125 000 EUR - 160 000 EUR
Galerija

Par projektu

Pēdējo gadu laikā Latvijas galvaspilsētā tiek realizēta liela mēroga programma seno ēku renovācijā. Tagad Latvijas galvaspilsētas centrā var iegādāties gatavu, modernu dzīvokli vienā no daudzajām jūgendstila ēkām, ar kurām ir slavena šī pilsēta, un kuras šobrīd tiek rekonstruētas, lietojot jaunākās celtniecības tehnoloģijas.

Veiksmīgs senas ēkas modernizācijas piemērs – Ķempeļa nams. Šis ēku komplekss tika uzbūvēts 1909. gadā Rīgas centrā, Akas un Ģertrūdes ielu krustojumā pēc slavenā Latvijas arhitekta Eižena Laubes projekta. Tās kļuva par vienu no atpazīstamākajām un izsmalcinātākajām ēkām Latvijas galvaspilsētā. 

Ēka ir būvēta nacionālā romantisma stilā, ir iekļauta arhitektūras pieminekļu sarakstā un atrodas UNESCO aizsardzībā. 

Kapitālā rekonstrukcija tika pabeigta 2013. gada septembrī. Tā pārveidoja Ķempeļa namu par modernu biroju-dzīvojamo kompleksu. Arhitektiem un celtniekiem izdevās saglabāt ēkas unikālo izskatu, pievienojot tai mūsdienīgu funkcionalitāti un komfortu. 

Tiem, kas ir pieņēmuši lēmumu par nekustamā īpašuma iegādi vai savas uznēmējdarbības uzsākšanu Rīgā, mēs piedāvājam gan dzīvošanai gatavus dzīvokļus, gan aprīkotas biroja telpas. 

Par dzīvokļu īpašniekiem šajā ēkā jau ir kļuvuši Latvijas, Vācijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Azerbaidžānas pilsoņi.

Projekts ir gandrīz izpārdots.

Palikuši tikai divi divistabu dzīvokļi un viens ofiss.

Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!