Club Central Residence II
Rīga, Centrs
2 - 5 telpas
50 - 197 m2
189 000 EUR - 803 000 EUR
Galerija

Par projektu

Olalā!

Club Central Residence II namā Lāčplēša ielā 11 ir 7 virszemes stāvi un viens pagrabstāvs, kurā atrodas stāvvieta 18 automašīnām un 2 koplietošanas velo novietnes, un atsevišķas nelielas noliktavas nama iedzīvotājiem. Namā no 2. līdz 7. stāvam izvietoti 28 dzīvokļi: 12 no tiem divistabu, 11 - trīs istabu, 4 – četristabu, 1 - piecistabu. Ēkas 2. - 5. stāvā izvietoti 6 - 7 dzīvokļi stāvā, 6. stāvā 3 dzīvokļi, bet 7. stāvā - viens dzīvoklis. Dzīvokļiem, kuriem ir augsti (3 m) griesti, platība ir no 46 līdz 250 m². Lielākai dzīvokļu daļai ēkā ir paredzētas labiekārtotas terases. 

Telpu interjeru izstrādājusi arhitekta Uģa Zābera komanda.

Grīdas klāj augstvērtīgs ozolkoka vai riekstkoka parkets (PARADOR, BAUWERK), sanitārajās telpās un virtuvēs ir dizaina flīžu kolekcijas, sienas klātas ar dizaina tapetēm, augstvērtīgu krāsojumu un dekoratīvi finierētiem koka paneļiem. Sanitārajos mezglos uzstādīta pasaules labāko ražotāju Kartell by Laufen, Kohler, Villeroy&Boch, Hansgrohe/Axor santehnika un aprīkojums. Interjeru papildina augstvērtīgas koka durvis, LED tehnoloģijas spuldzes. 

Club Central Rezidence jaunā ēka ir projektēta un būvēta atbilstoši augstākajām komforta un drošības prasībām. Ēkas iedzīvotāju ērtībai ēkā ir divi OTIS ražotāja klusas darbības lifti modernā apdarē, dzīvokļos ir izvietoti grīdā iebūvēti siltuma atdeves konvektori, katrā dzīvoklī uzstādīta autonoma ventilācijas sistēma ar rekuperācijas iespējām, dzīvokļi sagatavoti fancoil dzēšanas sistēmas izveidei (sistēma pilnībā izbūvēta ēkas augšējos stāvos), ātrgaitas internetu un ciparu televīziju HD kvalitātē nodrošina optiskais kabelis. 

Iedzīvotāju drošībai paredzēta ēkas piekļuves kontroles sistēma, centralizēta ugunsdzēsības signalizācija, videonovērošanas sistēma, katram dzīvoklim paredzama autonoma apsardzes signalizācijas sistēma. 

 


 


Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!