TWENTY
Rīga, Centrs
2 - 4 telpas
42 - 138 m2
171 920 EUR - 419 740 EUR
Galerija

Par projektu

TWENTY

TWENTY - tā ir pilnībā renovēta ēka Rīgas Klusajā centrā, Antonijas ielā 20. Šī 6-stāvu dzīvojamā māja uzbūvēta 1911. gadā, un tā oficiāli atzīta par kultūras pieminekli. Renovācijas darbi veikti, saglabājot ēkas estētiskās un funkcionālās vērtības un ievērojot visus mūsdienu energoefektivitātes standartus. Renovācijas procesā veikta plaša arhitektūras izpēte un rūpīgi saglabāti un atjaunoti sākotnējie dekora elementi.

Nosaukums TWENTY liecina netikai par mājas numuru, bet arī par jūtamo britu kultūras ietekmi. Šis nams irliecība par 20. gadsimta sākumu – brīnišķīgu laikmetu, kad Rīga straujiauga un kļuva ar katru dienu skaistāka,bet tās prestižākā rajona iedzīvotājiveidoja neatkarīgās Latvijas vēsturi. Ēkas projektu veidoja arhitekts Nikolajs Nords pēc pazīstamā uzņēmēja un būvniekaLudviga Neiburga pasūtījuma. Brīvās Latvijas uzplaukuma laikā šeit dzīvojajurists Kārlis Dišlers, mākslinieks Eduards Gorskis un citi inteliģences pārstāvji.

Šobrīd ir iespēja iegādāties kādu no 27 biznesa klases dzīvokļiem projektā TWENTY. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari, kas sniedz retu iespēju izveidot savu interjera dizainu vēsturiskā ēkā. Projekta dzīvokļiem raksturīga plānu daudzveidība, lai katram jaunajam īpašniekam būtu iespēja izvēlēties tieši sev piemērotāko telpu izvietojumu, skaitu un platību.

Dizainu iespējams veidot katram ar savu gaumi un skatījumu uz vēsturiska stila elementu bāzes - oriģināla dizaina koka logu rāmji ar rūtīm, telpas ar vairāk kā 3 metrus augstiem griestiem, centrālās apkures radiatoriem retro stilā, nišas oriģināliem interjera risinājumiem, trīsviru ozola masīvkoka durvis ar vēsturiskiem jūgendstila dizaina elementiem.

Mājai ir divas kāpņu telpas, un katra no tām ir aprīkota ar domofonu un videokamerām. Kāpņu telpās ir lifti un telpas bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai. Kopā ar dzīvokli iemītnieki var iegādāties arī autostāvvietas. TWENTY iemītnieku rīcībā irlabiekārtots zaļais pagalms.

Namam ir lieliska un ērta lokācija, jo tā gan attaisno apkaimes apzīmējumu "Klusais centrs", kas ik dienas ļauj baudīt miera sajūtu spilgtu jūgendstila arhitektūras pieminekļu skavās, gan arī atrodas pastaigas attālumā līdz mūsdienu labumiem - prestižām mācību iestādēm, pieprasītām privātajām klīnikām, pirmklasīgiem restorāniem un mājīgām kafejnīcām, lieliem tirdzniecības centriem un mazām autentiskām bodītēm, sporta kompleksiem un koncertzālēm, muzejiem un pasažieru ostas.


Uz kartesPieteikt apskati

Kristīne Dmitrijeva
+371 24205240
kristine@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!
Privātums ir svarīgs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāko pieredzi mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī papildu sīkdatnes, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne un uzlabotu mūsu pakalpojumus.