Tīnūžu 1A
Rīga, Pļavnieki
2 - 4 telpas
42 - 90 m2
73 354 EUR - 136 908 EUR
Galerija

Par projektu

Tīnūžu 1A

Jauns, mūsdienīgs daudzdzīvokļu nams Pļavniekos - Tīnūžu 1A.

Iespēja iegādāties kādu no 30 dzīvokļiem ar kvalitatīvu pilnu iekšējo apdari, kuras kombinācija un izpildījums tiek saskaņots ar konkrētā dzīvokļa jauno īpašnieku - pēc Premium vai V.I.P. standartiem.

Vairumam dzīvokļu - balkoni, pirmā stāva apartamentiem - terases. Par papildus samaksu dzīvokļiem var piesaistīt Gudrās mājas komplektu, kas ietver apkures, signalizācijas un dzīvokļa pieejas attālināto pārvaldīšanu no sava viedtālruņa. Ir iespēja iegādāties arī autostāvvietu mājas pagalmā un noliktavas telpu ēkas pagrabstāvā. Ērtībai - ēkā ir arī lifts.

Tīnūžu 1A nama teritorija ir labiekārtota, apzaļumota, apgaismota. Tajā būs pieejamas velosipēdu novietnes, bērnu rotaļu laukums, atpūtas soliņi. Iemītnieku drošības nolūkos - tiks nodrošināta video novērošana.

Adreses lokācija ir centrāla, jo tuvumā ir visa ikdienā nepieciešamā infrastruktūra un sabiedriskā transporta pietura ērtai nokļūšanai dažādos galamērķos.


* Tīnūžu 1A ēkā šobrīd notiek aktīvi būvniecības darbi, to plānots nodot ekspluatācijā 2020. gada septembra - decembra mēnešos.


Uz kartesPieteikt apskati

Inga Abula
+371 27726662
inga@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!