Katrīnas osta
Rīga, Klusais Centrs
3 - 5 telpas
120 - 1060 m2
1 440 EUR - 10 600 EUR
Galerija

Par projektu

Piedāvājam mūsdienīgas un gaišas A klases biroja telpas biroju ēkā ''Katrīnas Osta'', Katrīnas dambī 20.

Nomai tiek piedāvāti:

2. stāvs - 340 m2 platībā.

3. stāvs - 340 m2 platībā.

4. stāvs - 340 m2 platībā (+27 m2 terase).

Katru stāvu iespējams nomāt gan atsevišķi, gan vairākus stāvus kopā. Stāvu ir iespējams dalīt arī uz 2 nomniekiem - ~ 210 m2 un 120 m2 platībās, bet 120 m2 platība tiek iznomāta tādā gadījumā, ja ir nomnieks arī uz lielāko 210 m2 biroju.

Birojos tikko pabeigts kosmētiskais remonts - ieklāts paklāj-flīžu grīdas segums, nokrāsotas sienas, griesti - dzelzsbetons ar atsegtām komunikācijām - gaisa ventilēšanas un kondicionēšanas sistēmām, pieejams aprīkota virtuves zona, iebūvētā garderobe, servera telpa, birojā paceltās grīdas ar pievilktām komunikācijām darba vietām, nepieciešamības gadījumā iespējams pielāgot.

Ēkā tiek veikta diennakts apsardze un videonovērošana, 1. stāvā pieejams administrators, nomniekiem ir 24/7 piekļuve biroja telpām (čipu sistēma), ēkā pievilkts jaudīgs optiskais internets, ēkā pieejams moderns ''KONE'' lifts, nomnieku ērtībām ēkas 7. stāvā pieejama plaša terase ar panorāmisku skatu pār pilsētu.

Plānojums: plaša atvērta plānojuma darba telpa, 2 izolētas pārrunu telpas, virtuve, 2 WC, servera telpa.

Nepieciešamības gadījumā ir iespējams ierīkot vēl 2 atsevišķas telpas.

Ēkas 1. stāvā un pagrabstāvā pieejamas auto stāvvietas nomniekiem (40 EUR/mēnesī), 3. stāva nomniekam pieejamas ~ 5 vietas, bet nepieciešamības gadījumā ir iespējams vienoties par papildus stāvvietām. Bezmaksas auto novietošanas iespējas arī ēkas apkārtnē.

Papildus jāmaksā par komunālajiem maksājumiem (ūdens, elektrība, apkure), kā arī 2.00 EUR/m2 apsaimniekošanas maksa. Nekustamā īpašuma nodoklis ir iekļauts nomas maksā.

Vēlamais līguma termiņš 3 gadi.

Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!