Promenāde
Rīga, Āgenskalns
1 - 4 telpas
55 - 211 m2
180 000 EUR - 260 000 EUR
Galerija

Par projektu

Promenāde

Projekta Promenāde ietvaros tika izvietoti 106 dzīvošanai pilnībā gatavi apartamenti. Abas ēkas ir nodotas ekspluatācijā un apdzīvotas. Piedāvājam iegādāties dzīvokļa īpašumu un zemes domājamās daļas (zeme īpašumā). 

"Promenāde 29". Dzīvokļiem ir neparasti arhitektūras elementi – augstie griesti (līdz 6,60 m), panorāmas skats uz Daugavu vai Āgenskalnu, dizaina kāpnes uz dzīvokļa otro līmeni, mūra faktūra, kas rada šarmantu noskaņu, kādu citur Rīgā atrast būs grūti. Dzīvokļu apdarē izmantoti augstvērtīgi dabīgie apdares materiāli – masīvkoka parkets, ozolkoka kāpnes un palodzes. Katra dzīvokļa vannas istaba veidota pēc īpaša dizaina, ļaujot īpašniekam izvēlēties savai gaumei atbilstošo. Vannas istabā izmantotas Kerama Marazzi flīzes, Laufen santehnika (Šveice), PAA vannas Grohe maisītāji, tajās uzstādītas siltās grīdas un apsildāms dvieļu žāvētājs. Dzīvokļi aprīkoti ar iebūvētu virtuvi un Gaismas Maģija dizaina lampām. 

Promenādes 29 ēkā ir 41 vienstāvu, divstāvu un trīsstāvu loftu stila apartaments platībā no 31 līdz 115 kvadrātmetriem, un tie izvietoti ēkas četros stāvos. Katra dzīvokļa plānojums un iekārtojums ir atšķirīgs. Vairāk info sadaļā - Promenāde 29. 

"Promenāde 25" -  dzīvokļiem ir neparasti arhitektūras elementi – augstie griesti, panorāmas skats uz Daugavu vai Āgenskalnu, mūra faktūra, kas rada šarmantu noskaņu, kādu citur Rīgā atrast būs grūti. Dzīvokļu apdarē izmantoti augstvērtīgi dabīgie apdares materiāli – masīvkoka parkets (3 dažādu veidu), ozolkoka palodzes. Katra dzīvokļa vannas istaba veidota pēc īpaša dizaina, ļaujot īpašniekam izvēlēties savai gaumei atbilstošo. Vannas istabā izmantotas Kerama Marazzi flīzes, Laufen santehnika (Šveice), PAAvannas Grohe maisītāji, tajās uzstādītas siltās grīdas un apsildāms dvieļu žāvētājs. Dzīvokļi aprīkoti ar iebūvētu vācu LEICHT virtuvi (15 000 EUR vērtībā). Katrā dzīvoklī ir iebūvēts gaisa rekuperators. 

Promenādes 25  ēkā, sešos stāvos iekārtoti 65 dzīvokļi platībā no 29 līdz 171 kvadrātmetram. Projektā izveidots tipveida dzīvokļu plānojums, taču iekārtojumā izmantoti dažādi apdares materiāli, kas tos padara atšķirīgus. Pieejami mazi, ekonomiski dzīvokļi, kā arī lieli ekskluzīvie. Pieejamos skatīt Promenāde 25.


Uz kartesPieteikt apskati

Ilze Zīlniece
+371 27788089
ilze@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!