ME7 apartamenti
Rīga, Centrs
1 - 1 telpas
19 - 29 m2
38 990 EUR - 69 990 EUR
Galerija

Par projektu

IZPĀRDOTS

Tās ir mājas, kur tu esi centrā – pilsētas centrā un dzīvoklī, kura galvenais varonis esi tu. ME7 dzīvokļu jaunais, ergonomiskais plānojums tiek izstrādāts ar mērķi garantēt maksimālu telpu pielietojumu neatkarīgo no to izmēra, nodrošinot arī atbilstošu dienasgaismas un svaiga gaisa piekļuvi. Tā, lai tu šeit justos labi visas septiņas dienas nedēļā!

Lai justos vēl labāk, tev būs pieejams arī apzaļumots pagalms ar atpūtas zonu un telpa pagrabā sezonālā inventāra uzglabāšanai. Visa ēka apvieno sevī arhitektūras klasikas pamatīgumu ar rītdienas mājokļu risinājumiem. Pirmā latviešu profesionālā arhitekta Jāņa Frīdriha Baumaņa (1834-1891) 19. gadsimta beigās radītais piecstāvu nams ar plašu izbūvi kvartāla iekšienē tagad ietver 84 modernus dzīvokļus. Grūtu iedomātie vietu, kur tu būtu vairāk pilsētas centrā nekā ME 7. Tepat gaida pilsētas skaistākie parki, visdažādākie veikali, kafejnīcas un restorāni. Kad vēlies kultūru, pāri ielai Rīgas cirks lepojas ar jaunu laikmetīgās mākslas piedāvājumu, bet kvartālam otrā pusē vienmēr atvērta ir Latvijas Nacionālā opera un balets. Ejot uz pretējo pusi, atrodams pilsētas pirmais daudzzāļu kinoteātris, Stockmann universālveikals un visā Eiropā izslavētais Rīgas Centrāltirgus.

Kad esi tiešām centrā, nekas nav tālu, jo visur citur var aizvest pilsētas sabiedriskais transports vai vilcieni un starppilsētu autobusi, kas pietur dažu minūšu gājiena attālumā. Cienot tavu gaumi, dzīvokļi tiks tirgoti ar pelēko apdari.

Rūdīti pilsētnieki novērtēs iespēju dzīvot pašā Rīgas sirdī – prestižā Bulvāru loka malā tikai dažus desmitus metru no Vērmanes dārza un visiem svarīgākajiem transporta mezgliem.


Uz kartesPieteikt apskati

Ieva Sitenkova
+371 27730401
ieva@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!