Dzīve pie Ziedoņdārza - Artilērjas 26
Rīga, Centrs
1 - 4 telpas
18 - 66 m2
44 302 EUR - 162 190 EUR
Galerija

Par projektu

Apartamenti pie Ziedoņdārza

Artilērijas iela 26 ir pilnībā renovēts mājas komplekss ar sakārtotu un labiekārtotu apkārtējo vidi tikai dažu metru attālumā no Ziedoņdārza ar sporta laukumu, bērnu rotaļu laukumiem, baseinu, strūklaku, kafejnīcu un suņu pastaigu laukumu. 

Arhitektoniskā vērtība šim projektam ir atjaunota vēsturiskā Eklektisma stila mūra māja, kas oriģināli celta 1990. gadā. Šāda veida projekts viennozīmīgi ir pienesums Rīgas vēsturiskajam centram.

Projekta unikalitāte slēpjas vairākos aspektos, kas sevī ietver būtiskas vēsturiskās vērtības, vienlaicīgi tās transformējot par mūsdienu prasību atbilstošām ērtībām un kvalitātēm. 

Galvenā uzmanība projektā pievērsta augstai būvniecības un apdares kvalitātei. Ēkas renovācijā izmantoti tikai efektīvi un ekoloģiski celtniecības materiāli. 

Iekštelpu plānojumā ievērotas mūsdienu prasības, lai izveidotu plašus, ergonomiskus un mājīgus dzīvokļus. Projekts paredz 24 dzīvokļus ar platību no 20m2 līdz 69m2, kas paredzēti plašam pircēju lokam. Visi dzīvokļi būs pieejami ar pilnu apdari. 

Šī ir vieta kur savu mājokli atradīs aktīva un “zaļa” dzīvesveida piekritēji, kuriem svarīga ir stilīga un droša vide, kā arī ģimenes, kurā svarīga piemērota un droša vide bērniem.


Uz kartesPieteikt apskati

Ieva Sitenkova
+371 27730401
ieva@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!