SCHOOLHOUSE LOFT
Rīga, Centrs
1 - 3 telpas
28 - 82 m2
67 660 EUR - 257 984 EUR
Galerija

Par projektu

GAISMA UN KLUSUMS PAŠĀ RĪGAS SIRDĪ

Pārdod dzīvokļus pilnībā renovētā namā “Schoolhouse Loft” Čaka ielā 30A, skaistā un klusā  iekspagalmā.  Ēka atrodas labā atrašanās vietā, Blaumaņa un Lāčplēša ielas posmā.

Senatnes šarms un romantiskas izsmalcinātības nojausma ir atdzīvojusies gaišā un dzīvespriecīgā šodienā. Ēka Čaka ielā 30A kādreiz tika uzbūvēta kā ēka, kurā aizsākās jauno šuvēju pieredzes stāsti. Tagad “Schoolhouse Loft” drosmīgi paver daudzus plašus logus uz laimīgu nākotni un gaida savus iemītniekus, kas tos piepildīs ar jauniem dzīves stāstiem. Vēsturiski nams tapis 1904. gadā un tajā atradās pirmā Latvijas sieviešu komercskola, kuru dibināja slavenais Latvijas pedagogs Vilis Olavs. Māja Čaka ielā 30a tika uzbūvēta profesionālās šūšanas skolas vajadzībām - septiņi stāvi, divas kāpņutelpas, ļoti gaišas telpas ar neraksturīgi lieliem logiem. 

DZĪVOKĻI 

Šeit ir studijas tipa, divistabu, trīsistabu dzīvokļi, kā arī divu līmeņu dzīvokļi ar privātām terasēm. Dzīvokļu platība ir no 33 m2 līdz 83 m2. Minimālais griestu augstums ir 2,8 metri, savukārt divu līmeņu dzīvokļos tas sasniedz 6 metrus. 

Projekta attīstītājs piedāvā 51 dzīvokli ar pilnu biznesa klases apdari. Pateicoties vēsturiskajiem trīsviru logiem un labi pielāgotajam mājas novietojumam attiecībā pret debespusēm, gaišās viesistabas kļūst par ģimenes un draugu pulcēšanās punktu. 

Kluso guļamistabu logi ir vērsti uz gleznainu un speciāli izveidotu pagalmu, apgaismojumu un atpūtas zonu vai uz dabiskās gaismas piepildīto (ziemeļrietumu) iekšpagalmu, un ir gatavi sargāt jūsu sapņus un rīta iedvesmu.

Izmantojot modernās tehnoloģijas, iedzīvotāju ērtībām tika projektēti un uzstādīti divi jauni lifti “Schindler”.

DZĪVOKĻU INTERJERS

Projekta “Schoolhouse Loft” dzīvokļu interjeru veidojusi dizainere Agnes Rudzīte. Lai vēsturiskajā ēkā iedvestu jaunu dzīvību, nepieciešams taktiskums un patstāvīga radoša redzējuma apvienojums, ko Agnes spēja sajust un īstenot. Interjers izrādījās mierīgs un kodolīgs. Izvēlēto materiālu augstā kvalitāte apvienojumā ar vispārējā toņa atturību kļūs par labu ideju un rāmi jūsu idejām un īpašiem jūsu mājas priekšmetiem.  Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Lai sāktu baudīt dzīvi “Schoolhouse Loft” dzīvoklī, vajadzēs tikai izkārtot mēbeles.

PILNA BIZNESA APDARE

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Visi elektromontāžas darbi ir pabeigti. Spānijas uzņēmuma “JISO Ilumination” ražots maigs apgaismojums, kas loģiski uztur dzīvokļa zonējumu, un luksus klases vācu zīmola “Jung” izgatavotas kontaktligzdas un slēdži. Latvijas uzņēmuma “One Oak” uzstādītās dizainera iekšdurvis starp telpām, palodzes un augstās grīdlīstes ir tā vēsturiskā laikmeta vizītkartes, kurā šī ēka ir radīta. Parketa dēļu grīdas, ko vācu ražotājs “Meister” piedāvā trīs krāsās: balināts koks Alebaster, cēls un ļoti tumšs tonis Titanum un siltais riekstkoka tonis Walnut. 

Vannas istabas, kas flīzētas ar augstas kvalitātes spāņu flīzēm “Vives” ar jūgendstila rakstu, uztur un turpina ēkas vēsturisko izskatu. Uzstādīta itāļu santehnika “Olympia”, vācu ražotāja “Kaldewei” vannas, itāļu ražotāja “Artesi” duškabīnes un slavenā itāļu zīmola “OiOli” jaucējkrāni. Visi mājas logi ir izgatavoti jauni, saglabājot to oriģinālo autentisko izskatu.

PLĀNOJUMS 

Priekšnami ir plānoti ērtai apģērbu un sadzīves priekšmetu izvietošanai. Dzīvojamās istabas, kas piesātinātas ar dabisku apgaismojumu, izstaro mājīgumu un viesmīlību. Klusās guļamistabas ir projektētas, ņemot vērā mēbeļu izvietošanu. Gandrīz visos dzīvokļos ir aprīkoti pieliekamie ar veļas mazgāšanas telpu, kas ļauj organizēt sadzīvi, netraucējot cienījamajam dzīvokļa izskatam. Turklāt katrs dzīvokļa īpašnieks iegūst iespēju mājas pagrabā iegādāties savu mazu aprīkotu noliktavu mājas pagrabstāvā.


Uz kartesPieteikt apskati

Aiga Hercoga
+371 26380061
aiga@starlex.lv
Pieteikt apskati
Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 13 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
X

Nosūtīt ziņu

Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!