Ogres Apartamenti
Ogres nov., Ogre
1 - 5 telpas
34 - 71 m2
33 990 EUR - 81 990 EUR
Galerija

Par projektu

Pārdomāti un kvalitatīvi dzīvokļi un apartamenti ērtai un ilgtspējīgai dzīvei mūsdienīgā namā.

Ogres Apartamentiem ir 9 stāvi, kuros izbūvēti 64 jauni dzīvokļi un apartamenti ar rūpīgi pārdomātu plānojumu un pilnu apdari. Tiek piedāvāti studio tipa, vienistabu, divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļi un apartamenti platībā no 20 līdz 76 kvm. Pieejami dzīvokļi un apartamenti, kuru īpašā iezīme ir augstie griesti, kas līdz ar lieliem logiem rada gaismas un plašuma caurstrāvotu, mierpilnu gaisotni. Plašais piedāvājums ļaus atrast piemērotāko mājvietu gan plašām un ne tik lielām ģimenēm, gan senioriem un jauniešiem, kas ir pirmā mājokļa meklējumos. Dzīvokļu un apartamentu apdare veikta izmantojot kvalitatīvus, mūsdienīgus un ilgtspējīgus augstas klases būvmateriālus un iekārtas, sanitārajos mezglos ir ierīkotas apsildāmās grīdas. Iedzīvotāju ērtībām un energoefektivitātei uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem. 

Ēkā izbūvētas jaunas inženierkomunikācijas: ierīkoti individuālie aukstā un karstā ūdens skaitītāji katrā dzīvoklī; elektroapgādes sistēma; elektroniskie sakari – Tet optiskais kabelis. Ēkas renovācijas laikā atjaunota nama fasāde, restaurētas koplietošanas telpas. Ēkai ir autonomā gāzes apkure, pilsētas ūdensvads un kanalizācija. 

Katram dzīvokļa īpašniekam tiek piedāvāta iespēja iegādāties virszemes autostāvvietu ēkas pagalmā, kas ir norobežota ar iebraucamo barjeru, un drošu mantu glabātavu pirmajā stāvā vai pagrabstāvā. Nama ārdurvis ir aprīkotas ar domofonu, namā darbojas videonovērošana.


Starlex Real Estate ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi un plašu datubāzi!
Piesakies konsultācijai
jau tagad
Palīdzēsim dokumentu kārtošanā, īpašumu vērtēšanā kā arī pirkšanas un pārdošanas procesos!